" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.39.106
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 1808
Dün Toplam: 3528
Genel Toplam: 16198419
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

2018 DERNEKLER YENİ YIL MESAJLARI

Tarih:

20 Aralık 2018 Perşembe 23:52

Okunma:

2540

Yorum:

0     Yorum Yaz

2018 DERNEKLER YENİ YIL MESAJLARI

2018 DERNEKLER YENİ YIL MESAJLARI
Ulusumuzun, futbol ailesinin ve hakem camiasının yeni yıllarını kutlar aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve barış içerisinde bir yıl geçirmelerini Cenabı Allahtan niyaz ederim.
TFFHGD Adına Genel Başkan Dr. Abdurrahman Arıcı 

Futbol ailesinin ve hakem camiasının yeni yıllarını kutlar, yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim.

Yunus Yıldırım TFFHGD Başkan Vekili Üst Klasman Gözlemcisi
Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2019 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!
Ahmet Şahin TFFHGD Başkan vekili Üst klasman Gözlemcisi

2018 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2019 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir.

Abdullah Ayar TFFHGD Başkan Yardımcısı

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..
Ata Yıldırım TFFHGD Genel Saymanı ve Malatya Şube Başkanı
 
 En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2019 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara..
Özgür Uçak TFFHGD Genel Sayman Yrd. ve Bursa Şube Başkanı
Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2019 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara.
.
Kahraman Minnet TFFHGD Genel Sek. Yrd. 
Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle..

Ali Zağlı TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve Muğla Şube Başkanı

Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hala yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle...
Hakan Sivriservi TFFHGD Disiplin Kurulu Başkanı ve Üst Klasman Gözlemcisi

Değişmez kural, değişmez kuralın olmayacağıdır... 2019 yılının en mutlu değişimlerle başarı ve sağlık getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım.

Abdülkadir Güven TFFHGD Denetleme Kurulu Başkanı

Yeni yılımız kutlu olsun… Sağlık, huzur ve mutluluğumuzu daim etsin rabbimiz inşallah… Bütün hakem ve gözlemcilerimizin yeni yıllarını kutlarız.
N.Emrah Bayrakçı TFFHGD Disiplin Kurulu Üyesi ve Denizli Şube Başkanı

Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimizle..
 
Ali Uluyol TFFHGD Ankara Şube Başkanı

Hakem camiasının yeni yıllarını kutluyor, sağlık, mutluluk ve barış dolu günler diliyoruz.
Mehmet Aydın TFFHGD Afyonkarahisar Şube Başkanı
 
Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2019 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim..

Raci Köprülü TFFHGD İzmir Şube Başkanı
 
Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar .. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim.. Mutlu yıllar.
Bülent Kılıç TFFHGD Aydın Şube Başkanı

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2019 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..
Metin Gündüzler TFFHGD Eskişehir Şube Başkanı

Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır. Yeni yılda hepinize mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..
Mehmet Akif Beyaz TFFHGD Eski Adıyaman Şube Başkanı

Yeni yılda; hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerinizi ikiyle çarpın bu sefer… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayırın kendinize. Mutlu Yıllar…
Ahmet İlhan Aydın TFFHGD Kütahya Şube Başkanı
Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılınız kutlu olsun…
Cumhur Altay TFFHGD Manisa Şube Başkanı
Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun
.
Bayram Kiraz TFFHGD Dernek Müdürü
Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2019 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!

Mehmet Şengül TFFHGD Ordu Şube Başkanı
2018 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2019 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. MUTLU SENELER…

A.Sezai Damdelen TFFHGD Hatay Şube Başkanı

Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Samet Çiçek TFFHGD Disiplin Kurulu Üyesi ve Samsun Şube Başkanı
Yeni Yılın; Türkiye için umutlu, bereketli, 2018'de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz… Nice Yıllara…


Nuri Karahançerli TFFHGD Kayseri Şube Başkanı

Düşüncelerimiz sevgiyle oluşmalı, sevgilerimiz düşünceyle...  2019 yılında en olumlu, en verimli ve hayatı kavrayan, anlamını çoğaltan tüm sevgiler sizinle olsun... Mutlu yıllar.

Bilal Köseoğlu TFFHGD Amasya Şube Başkanı

2019 yılının Türkiye için umutlu, bereketli, 2018’de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını;  herkes için sağlık, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini dileriz... Yeni Yılınız Kutlu Ve Mutlu Olsun.
Ömer Teyfik Özkoç TFFHGD Gaziantep Şube Başkanı

İşte sonunda buldum. Neyi mi?.. Size gönderebileceğimiz dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; mutlu yıllar.
Alkan Altan TFFHGD Mersin Şube Başkanı

Yeni Yıl; Türkiye için umutlu, bereketli,2018’de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olur inşallah... Nice Yıllara...
Ali Karatutlu TFFHGD Kahramanmaraş Şube Başkanı

  Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar..
Mustafa Sağdıç TFFHGD Isparta Şube Başkanı

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun.


Özhan Kurt TFFHGD Kocaeli Şube Başkanı

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği, güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.2019 yılının milletimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, bütün sevdiklerime saygılarımı ve en iyi dileklerimi sunuyorum.
Faruk Bülent Yazgül TFFHGD Artvin Şube Başkanı
Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi dilerim.
 
İsmail Köse TFFHGD Trabzon Şube Başkanı
 
 
2018 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2019 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Yıllar!Harun Toplar TFFHGD Tokat Şube Başkanı
Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!
Ümit Kaya TFFHGD Zonguldak Şube Başkanı

 Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarız.
Adem Nazlı TFFHGD Yozgat Şube Başkanı

TFFHGD Antalya şubesi olarak, Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyoruz. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla tüm futbol ailesinin ve ulusumuzun yeni yılı kutlu olsun.


Melahat Öğretmenoğlu TFFHGD Antalya Şube Başkanı

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturɑcɑğı,  bɑşɑrılɑrın tüm bɑşɑrısızlıklɑrı yok edeceği, güzelliklerin hɑyɑtınızı doldurɑcɑğı bir yıl dileğiyle camiamızın yeni yılı kutlu olsun.

Çetin Güçyetmez TFFHGD Sivas Şube Başkanı

Yeni yılınızı tüm kalplerimizle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinizle birlikte görmenizi ve geçirmenizi dilerim.


Hasbi Dede TFFHGD Giresun Şube Başkanı

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim.

Arif Ergün TFFHGD Bolu Şube Başkanı

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle…


İbrahim Deniz TFFHGD Burdur Şube Başkanı

Her yeni yıl başka bir güzel.. 2019 yeni yılının sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatmasını diliyoruz. Yeni yılınız kutlu olsun.

Haşim Pazar TFFHGD Kırklareli Şube Başkanı

Hayatı yapamayacağımız şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa enerjimiz tüm hayatı zorlar. Yeter ki kendimize ve arkadaşlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.


Erdal Delihacıoğlu TFFHGD Kilis Şube Başkanı

Şunu unutmayın: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimizle..

Ramazan Kaya TFFHGD Niğde Şube Başkanı

2019 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

Dursun Ali Yılmaz TFFHGD Tekirdağ Şube Başkanı

"2019 yılı başta ülkemize ve hakem camiasına sağlık, mutluluk ve başarılar getiren yeni bir yıl olmasını temenni ediyor, tüm futbol ailesinin yeni yılı kutlu olsun"

Tülay TAPCI / Adana şube Başkanı

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar .. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim.. Mutlu yıllar.

Necat Geçer TFFHGD Muş Şube Başkanı

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim.

Şuayip Çakır TFFHGD Karaman Şube Başkanı

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ