" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 18.204.55.168
Online Ziyaretçi: 20
Bugün Toplam: 11383
Dün Toplam: 8925
Genel Toplam: 18736412
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

33 HAKEME FİFA KOKARTLARI TAKILDI

Tarih:

08 Ocak 2020 Çarşamba 00:53

Okunma:

1799

Yorum:

0     Yorum Yaz

33 HAKEME FİFA KOKARTLARI TAKILDI

33 HAKEME FİFA KOKARTLARI TAKILDI
2020 yılı FIFA hakemlerine kokartları törenle takıldı
 
MHK tarafından düzenlenen 2019-2020 Kış Semineri'nde FIFA Kokart Takma Töreni yapıldı. 2020 yılında FIFA kokartı taşıyacak hakemlere kokartları, Antalya'nın Belek ilçesindeki Calista Luxury Resort Otel'de yapılan törende takıldı.
2020 Yılı FIFA Kokart Takma Töreni'ne TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, Başkan Vekilleri Mehmet Baykan, Yılmaz Büyükaydın, TFF Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Ali Düşmez, Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Çağlar, İsmail Erdem, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş, Kulüpler Birliği Başkan Yardımcıları Mecnun Otyakmaz ve Hasan Çavuşoğlu, kulüp başkanları, TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber, MHK Başkanı Zekeriya Alp ve MHK üyeleri, gözlemciler ve hakemler katıldı.
Konuşmaların ardından 2020 yılında FIFA kokartı taşıyacak 33 hakeme kokartları takıldı.
Bu yıl üst klasmanda FIFA kokartı taşıyan hakemlerden Ümit Öztürk listeden çıkarılırken, yerine Arda Kardeşler dahil edildi.
FIFA hakemleri Cüneyt Çakır, Halis Özkahya, Ali Palabıyık, Hüsayin Göçek, Mete Kalkavan, Halil Umut Meler ve Arda Kardeşler'e FIFA kokartlarını TFF Başkanı Nihat Özdemir, Kulüpler Birliği Başkan Yardımcısı Mecnun Otyakmaz ve MHK Başkanı Zekeriya Alp tarafından takdim edildi.
FIFA Yardımcı hakemleri Bahattin Duran, Tarık Ongun, Mustafa Emre Eyisoy, Kemal Yılmaz, Ceyhun Sesigüzel, Kerem Ersoy, Esat Sancaktar, Serkan Olguncan, İbrahim Çağlar Uyarcan ve Cevdet Kömürcüğlu'na kokartlarını TFF 1. Başkanvekili Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekilleri Mehmet Baykan ve Yılmaz Büyükaydın verdi.
FIFA Kadın hakemler Meliz Özçiğdem, Neslihan Muratdağı ve Cansu Tiryaki'ye kokartlarını TFF Başkanı Nihat Özdemir verirken, FIFA Kadın Yardımcı hakemler Peybet Gök, Betül Nur Yılmaz, Mürvet Yavuztürk ve Sedef Aktan ise kokartlarını Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Ali Düşmez'den aldı.
FIFA Plaj Futbolu Hakemleri Özcan Sultanoğlu, Murat Ergin Gözütok, Mustafa Teker ve Gökhan Barçın'a kokartlarını TFF Yönetim Kurulu üyesi İsmail Erdem'den aldı.
FIFA Futsal hakemleri Kamil Çetin, Ozan Soykan, Murat Çolak, Uğur Çakmak ve FIFA Futsal Kadın Hakemi Fatma Özlem Tursun'a TFF Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Çağlar kokartlarını takdim etti.

  
Etiketler:

YORUMLAR

Mustafa dinçer
Başarılar dileriz hocalarımıza
05 Şubat 2020 Çarşamba 04:00
eski hakem
adamı olanlar FIFA olmayanlar İH olarak yoluna devam ediyor. Türkiyede saltanat sürüyor.Bu işler babadan oğula geçmeye devan ediyor.Arkasında dayısı olanların önlenemez yükselişi sürüyor!
09 Ocak 2020 Perşembe 14:42

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ