" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.39.106
Online Ziyaretçi: 14
Bugün Toplam: 1704
Dün Toplam: 3528
Genel Toplam: 16198315
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ADANA HAKEM VE GÖZLEMCİLERİ GİYDİRDİ!

Tarih:

15 Aralık 2018 Cumartesi 13:40

Okunma:

1209

Yorum:

0     Yorum Yaz

ADANA HAKEM VE GÖZLEMCİLERİ GİYDİRDİ!

ADANA HAKEM VE GÖZLEMCİLERİ GİYDİRDİ!
TFFHGD Adana Şube Yönetimi olarak sezon başı verdiği malzemeler dışında Hakem ve Gözlemcilerine kendi imkan ve olanaklarıyla Kaliteli bir eşofman takımı yaptırarak, üyelerine soğuk kış günlerinde veya sportif bir Organizasyon'a rahat gidip gelmeleri adına farklı bir hizmet de bulundular. 
 
İLYAS AYAN’I UNUTMADILAR
 
Dernek yönetimi şuan yaşlılar dinlenme evinde yaşamını devam ettiren ve Türk hakemliğine sayısız hizmetleri olan İlyas AYAN’ı ziyaret ederek kendisine de bir Eşofman hediye ettiler.
 
İlyas hoca çok memnun oldu ve şu cümleler ağzından yankılandı;  18,5 yıl hakemlik yaptım ilk defa dernekten bir Eşofman aldım demesi dernek yönetimini de mutlu kıldı.
Adana dernek yönetimi diyor ki;  hakemlere ve özellikle Gözlemcilere bu tür hizmetlerde bulunmak sadece onları mutlu etmekle kalmaz Onore etme de adına farklı bir hizmettir; düşüncesi ile böyle bir çalışma yaptık. Bu tür faaliyetlerimiz devam edecek dediler.
 
 
    Etiketler:

YORUMLAR

Erol İSPİROĞLU
Maddi olarak değil manevi de olsa bu tür organizasyonların yapılması insanı ister istemez duygulandırıyor. Özellikle hakemler derneğinin hakemliğin olmazsa olmazı denilen ve çamurlu sahalarından gelen gözlemcileri unutmaması ayrıca büyük bir şevk. Teşekkürler Adana, Teşekkürler Dernek Yönetimi.
25 Aralık 2018 Salı 16:42
Kemal Taş
İlyas Ayan benim de hocamdı, benim için Ülkemin çok değerli Hakem hocalarından birisi idi. 65 yaşındayım onun çok meziyetli insanlığını unutmam mümkün değil. Her gün ŞİFA bulması için dua ediyorum. Rabbim muhtaç etmesin ve de huzurlu olur İnşaallah. Ellerinden öpüyorum. Kemal Taş- Diyarbekir
15 Aralık 2018 Cumartesi 22:51

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ