" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.239.242.55
Online Ziyaretçi: 6
Bugün Toplam: 1805
Dün Toplam: 9329
Genel Toplam: 20680645
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

AHMET ÇAKAR DENİZ ÇOBAN'A NELER SÖYLEDİ NELER!

Tarih:

08 Aralık 2020 Salı 17:47

Okunma:

15787

Yorum:

0     Yorum Yaz

AHMET ÇAKAR DENİZ ÇOBAN'A NELER SÖYLEDİ NELER!

AHMET ÇAKAR DENİZ ÇOBAN'A NELER SÖYLEDİ NELER!
Ahmet Çakar , Beinsport’ta hakem yorumculuğu yapan eski hakem Deniz Çoban ile ilgili öyle şeyler söyledi ki  akıllara durgunluk verecek cinsten.

Çakar’ın bir TV programında, daha önce Galatasaray’da görev yapan Hande Sümertaş'ın beIN Sports'ta ekrana gelen maç görüntülerine müdahale ettiğini iddia etti ve Deniz Çoban’ın da yorumu için şunları söyledi;  sen dün gece 2. Penaltıyı vermeli dedin ya ya sen hakem değilsin ya adam değilsin yada başka bir şeysin sende bir beklenti var. Hakemlere yaslanarak MHK’ya gelemezsin dedi.

UZAKTAN KUMANDALI RAYTİNG YORUMCUSU NEDİR?

Spor kamuoyu hakemlerden tek beklentisi var. O da hakemlerin sahada gördüğünü çalmaları.
Saha da gördüğünü çalan, eyyam yapmayan, büyük takım küçük takım, ev sahibi deplasman takımı ayırt etmeyen hakem zaten büyük hakem oluyor.
Ekrandaki görüntüleri eyyama dayalı, büyük takım küçük takım ayrımı yapan, adamına göre yorum yapan yorumcuya da uzaktan kumandalı rayting yorumcusu deniyor.
Kamuoyu nasıl hakeme sahada gördüğünü çal beklentisi varsa yorumculardan da aynı beklenti içerisindeler.

HANDE SÜMERTAŞ KİMDİR?

Galatasaray Futbol A Takım Medya Koordinatörlüğü yapan ve teknik direktör Fatih Terim'in medya ilişkilerini de yöneten Hande Sümertaş, geçen sezon görevinden ayrılmıştı. 
Hande Sümertaş, şu anda ise Süper Lig'in yayıncısı beIN Sports'un medya hakları direktörlüğü görevini yürütüyor.
Sümertaş, 1977 yılında dünyaya geldi. İstanbullu olan Hande Sümertaş, uzun yıllar Fatih Terim'in ekibinde görev aldı. Öğrenim hayatını ABD'de tamamladı, Bahçeşehir Üniversitesi'nde  Spor Yöneticiliği programına katıldı. FIFA'ya bağlı olan Uluslararası Spor Araştırmaları Merkezi'nde (CIES) de eğitim gören Hande Sümertaş, Terim'in ekibinde yer alan önemli isimlerin başında geliyordu.
Son zamanlarda bazı taraftar grupları, Sümertaş'ın beIN Sports'ta ekrana gelen maç görüntülerine müdahale ettiği iddiasıyla tepkilerde bulundu. Ancak edinilen bilgiye göre Sümertaş'ın yayıncı kuruluşta böyle bir görevinin olmadığı ve medya hakları direktörlüğü görevinde olduğu ifade edildi.
 İŞTE ÇAKAR’IN İDDİALARI BU VİDEODA
 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ