" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.185.49
Online Ziyaretçi: 8
Bugün Toplam: 1263
Dün Toplam: 7012
Genel Toplam: 15186927
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

AKSARAY'A HAKEM ORDUSU GELDİ

Tarih:

12 Aralık 2017 Salı 23:29

Okunma:

1142

Yorum:

0     Yorum Yaz

AKSARAY'A HAKEM ORDUSU GELDİ

AKSARAY'A HAKEM ORDUSU GELDİ
Aksaray'da 01-02-03 Aralık 2017 tarihlerinde aday hakem kursu yapıldı.
Aday Hakem Kursu için 150 kişinin üzerinde müracaat alınmıştı. 30 Kasım Perşembe günü dernek binasında yapılan mülakat sonrası Aksaray İl hakem kurulu işi sıkı tutarak mülakat ve yazılı sınav sonrası kursa katılacak adayları belirledi.
Cuma ve Cumartesi günleri Dernek Binası ve Gençlik Merkezi konferans salonlarında İl Eğitimcisi Ergin NEBİOĞLU tarafından yapılan eğitim oldukça hareketli, verimli ve neşeli geçti. Futbol Oyun kurallarının işlendiği kurs sonunda yapılan yazılı kural sınavında 82 aday hakem başarılı oldu. Pazar günkü yapılan saha uygulaması ayrı bir zevkle yapıldı. Saha çalışmalarında bir hakemin sahada neler yapması gerektiği ile ilgili bütün konular uygulandı. Kursa katılan adayların genç, bayan ve çoğunun Üniversite Öğrencilerinden oluşması Aksaray ilinde gelecek yıllarda hakem sıkıntısı yaşanmayacağını gösteriyor.
İl Hakem Kurulu Başkanı Şükrü OKUR, Kurul Üyeleri ve Dernek Şube Başkanı Yusuf ATICI hakem kursu eğitimi süresince, eğitimin organize edilmesi ve herhangi bir aksaklığın yaşanmaması için ellerinden gelen gayreti göstermeleri dikkat çekti. 


Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ