" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.156.39.245
Online Ziyaretçi: 12
Bugün Toplam: 4139
Dün Toplam: 10741
Genel Toplam: 14852525
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ALİ ULUYOL ANKARA'DA BAŞKANLIĞA ADAY

Tarih:

15 Aralık 2017 Cuma 23:32

Okunma:

3843

Yorum:

0     Yorum Yaz

ALİ ULUYOL ANKARA'DA BAŞKANLIĞA ADAY

ALİ ULUYOL ANKARA'DA BAŞKANLIĞA ADAY
Sevgili dostum  Ercan DURNA nezdinde , Hakemin Sesi aracılığı ile Hakem camiasına Ankara şube başkanlığına aday olduğumu açıklıyorum.
 
Ankara 'da T.F.F.H.G.D.nin    Ankara şube başkanlığına adayım. MHK  Ankara 3 bölge sorumlusu Sayın Metin TOKAT 'ın geçen haftalarda yaptığı açıklamada ''seçimlere müdahil olmayacağız'' sözünden sonra bende Ankara’da aday olmaya karar verdim.
Sayın Metin TOKAT’ın bu cesur ve adil açıklamalarından dolayı da  kendisine teşekkür ediyorum.
Ankara da ocak ayında  yapılacak olan  seçimlerde şayet Ankaralı hakem ve gözlemcilerin teveccühünü kazanıp ekibimle birlikte görev verilirse, Ankara’da  tüm hakem ve gözlemcilerin hak ve hukukunu savunmada, sosyal imkanlarının iyileştirilmesinde, yıllardır yapılamayan Ankara’nın  dernek binasına sahip olması için  tüm spor ailesi ile birlikte çalışarak yol almak ve hedeflenen  binamıza sahip olmak, Ankara'da camiaya küs kimseyi bırakmamak olarak kısaca  hedeflerimi  açıklıyorum. Aday olacak tüm arkadaşlarıma da  başarılar diliyorum
 
Ali ULUYOL
TFFGHD ANKARA ŞUBESİ BAŞKAN ADAYI 

Etiketler:

YORUMLAR

hakem
SAYIN ULUYOL EKİBİNİ KURMUŞ VE GÖZLEMCİ VE HAKEMLER TELEFONLA ARANDIĞINI BİLİYORUZ EKİBİ EMEKLİ ASKER KÖKENLİ ABİLERİMİZMİŞ ŞİMDİ SORUYORUM HAKEM CAMİASI MOZAİK DİR HER MESLEK GRUBUNDAN OLMAZSA SAYIN HOCAM TEK ADAYSINIZ KAZANIRSINIZ ANCAK LİSTENİZİ ÇİZECEK YÜZLERCE KİŞİ OLUR BİLGİNİZE SUNARIZ.
30 Aralık 2017 Cumartesi 13:53
Ersen SARIÇİÇEK
sevgili ali hocam senin bu işi becereceğinden şüphem yok.inşallah bu camiaya hizmet şansını yakalayacaksın.haydi başkanım önce ANKARA sonra.....
28 Aralık 2017 Perşembe 19:07
Yılmaz Didin
Metin Tokat hocamızın demokratik duruşunu takdir ediyorum. Bu camiayı çok iyi bilen ve mağdur edilen Ali ULUYOL hocamızın mazlumların sesi olacağını düşünüyor ve destekliyorum.
27 Aralık 2017 Çarşamba 03:00
Yılmaz Didin
Metin Tokat hocamızın demokratik duruşunu takdir ediyorum. Bu camiayı çok iyi bilen ve mağdur edilen Ali ULUYOL hocamızın mazlumların sesi olacağını düşünüyor ve destekliyorum.
27 Aralık 2017 Çarşamba 02:59
kırıkkale
SAYIN ERCAN HOCAM YILLARCA KIRIKALELİ OLDUĞUNUZDAN VE SİYASETE BURADAN GİRECEĞİNİZDEN BAHSEDİYORSUNUZ ŞİMDİ SORUYORUM ANKARALI HAKEMLERE BU GÜNE KADAR KIRIKKALEYE BİR FİDAN DİKMEYEN SAYIN ULUYOL ALLAH AŞKINA KOSKOCA ANKARAYA NE YAPABİLİR SAYGILAR YAYINLARSANIZ SEVİNİRİZ
22 Aralık 2017 Cuma 13:42
hakem
Sayın uluyol listeni hiç kimseye danışmadan yapabiliyorsan yanındayız ancak aldığımız duyumlar öyle demiyor listeni sayın tokata göstermişsin oda okey vermiş öyleyse körler sağırlar misali olursun hakem camiasında hiç bir şey gizli kalmaz.
22 Aralık 2017 Cuma 12:32
abdulkadir aslanhan
ali hocaya yakışır ondan iyisi bulunamz.
22 Aralık 2017 Cuma 12:01
Kaan can
SAYIN ALİ ULUYOL Cikmiş oldunuz yolda başarilar dilemeye gerek yok başaracaniza inaniyoruz.size ve ekibinize başarilar
20 Aralık 2017 Çarşamba 18:41
MUZAFFER ÇEÇEN
SAYIN ALİ ULUYOL İÇİN ;SİYASETİ ENGEL GÖRENLER TÜRKİYE DE YAŞAMIYORLAR OLSA GEREK.ZATEN SİYASET FUTBOLUN İÇERİSİNDE.KEŞKE BÖYLE OLMASA.ALİ HOCA İÇİN, ADAYLIĞINI KOYMASINDAN DAHA DOĞAL BİR HAK OLAMAZ.LÜTFEN YANLIŞ ALGILAR YARATMAYALIM.SAYIN KEMAL TAŞ KARDEŞİMİN GÖRÜŞLERİNE DE KATILIYORUM.TEKRAR ALİ ULUYOL HOCAMIZA BAŞARILAR DİLİYORUM.SAYGILARIMLA.
20 Aralık 2017 Çarşamba 15:27
Ahmet Kalkan
Ali hocam adaylığınız hayırlı olsun. Ankara hakemliği sizinle ivme kazanacaktır...
20 Aralık 2017 Çarşamba 09:46
HİDAYET BEYAZ
SAYIN ALİ BEY,ÇIKMIŞ OLDUĞUNUZ YOLDA BAŞARILAR DİLERİM. SİZİN GİBİ MERT ÇALIŞKAN DÜRÜST İLKELİ BİR KİŞİNİN ADAY OLMASI ÇOK OLUMLU. BAŞARILAR DİLERİM.
20 Aralık 2017 Çarşamba 09:35
Halet Serhan Çoruh
SAYIN ULUYOL HOCAM CAMİANIN SEVDİĞİ BİR İNSANSINIZ. DERNEĞE ÇOK KATKINIZ OLACAKTIR. SEN EFSANEYDİN.CAMİA YA HOŞ GELDİN.
20 Aralık 2017 Çarşamba 09:00
Celalettin Ülgen
TFFHGD Ankara Şubesi için en iyi aday Sayın Ahmet HURMA hocamızdır. Çalışkan, dürüst ömrünü derneğe adamış bir kişidir. Kendisini başkan olarak görmek istiyoruz.
18 Aralık 2017 Pazartesi 16:42
ahmet güner
SAYIN ULUYOL SİYASETİN TAM İÇİNDEYKEN DERNEĞİ KULLANARAK BİR YERLERE GELMESİNE ANKARA HAKEMLİĞİ İZİN VERMEZ VERMEMELİDE
18 Aralık 2017 Pazartesi 11:28
MUZAFFER ÇEÇEN
SAYIN ULUYOL KARDEŞİME BU YOLDA BAŞARILAR DİLİYORUM.AYRICA ARKADAŞLARIMIZA RAHATÇA ADAY OLABİLMELERİNİN ÖNÜNÜ AÇTIĞI İÇİN MHK ÜYESİ SAYIN METİN TOKAT HOCAMIZA DA TEŞEKKÜR EDİYORUM.ÇÜNKÜ YILLARDIR GÜDÜMLÜ BİR SEÇİM YAŞANIRDI.BU KONUDA SAYIN TOKAT BAYAĞI ÖRNEKLER YAŞAYAN BİRİDİR.ZİRA KENDİSİ DE ÇOK SEÇİMLER GEÇİRMİŞTİR.ALİ ULUYOL ÖRNEĞİNİN TÜRKİYE GENELİNE YAYILMASI DİLEKLERİMLE SAYGILAR SUNUYORUM.
17 Aralık 2017 Pazar 10:03
MEHMET SAİM ULUTAN
Adamlığıyla, kişiliğiyle, dürüstlüğüyle dernek başkanlığına yakışır Ali Uluyol. Bundan önceki seçimler Ankara merkez hakem komitelerinin desteğiyle ve demokratik olmayan tek liste seçimiyle oluyordu. Sen istesen de, istemesen de desteklenen kişi seçiliyordu. Örneğin bundan önceki iki seçim böyle olmuştu. Celal Mutlu, dürüst insan yılların il başkanı Mevlüt Yerli hocanın karşısında zamanın merkez hakem komitesi üyeleri Seyfi Gözaydın ve Muharrem Zihni Aksoy \' un desteğiyle 13 oy farkıyla zor kazanmıştı. Celal Mutlu \'yuda bütün Ankara \' nın bildiği ahlaki zafiyetten dolayı Merkez hakem komitesi üyesi Metin Tokat hoca haklı olarak tek liste seçimiyle Özgüç Türkalp \' i getirmişti. İnşallah bu sefer demokratik bir seçim olur Ankara \' da hadi hayırlısı. Sevgi ve saygılarımla.
16 Aralık 2017 Cumartesi 13:16
Ömer Altuntaş
Hocam hayırlı olsun; size ve ekibinize üstün başarılar dilerim...
16 Aralık 2017 Cumartesi 10:28
Kemal Taş
Ali Uluyol\'u tanırım, bilirim, yiğit bir insandır. Geçmişte haksızlığa da uğramıştır. Bence Dernek Genel Başkanlığı bile çok yakışır ve hakkaniyetle yapacağına inancım tamdır. Yolu açık olsun. Kemal Taş-Diyarbekir....
16 Aralık 2017 Cumartesi 01:26
hakem
SAYIN ULUYOL UZUN YILLAR CAMİANIN DIŞINDA KALDI HAYIRLI OLSUN ANCAK FEDERASYON İSTEMEZ BUNA RAĞMEN SEÇİLİRSE BAŞTA SÜPER LİĞ HAKEMLERİ OLMAK ÜZERE ANKARA GERİYE GİDER DİYE DÜŞÜNÜYORUM OYUM SANA HOCAM
16 Aralık 2017 Cumartesi 00:12

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ