" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.90.204.233
Online Ziyaretçi: 15
Bugün Toplam: 584
Dün Toplam: 3838
Genel Toplam: 15831664
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ALKIŞLAR ZONGULDAK'A GELSİN!

Tarih:

09 Nisan 2018 Pazartesi 12:42

Okunma:

1690

Yorum:

0     Yorum Yaz

ALKIŞLAR ZONGULDAK'A GELSİN!

ALKIŞLAR ZONGULDAK'A GELSİN!
Zonguldaktan güzel bir haber geldi. Atandığı günden itibaren yaptığı çalışmalarla dikkat çeken İHK Başkanı Yrd.Doç.Dr. Evren Atış Polis Haftası nedeniyle Çaycuma İlçe emniyet Müdürü Ahmet Kılıç, komiser yardımcısı Mevlüt Karakuş, Polis memurları Mustafa Kızıl, Erdal Dinar ve Şevket Yağlıya çiçek vererek haftalarını kutladı.
Eski bir polis memuru olan Atış şöyle konuştu; emniyette 9 yıl görev yaptım. Türkiye şartlarında müsabakalarda heran olay olma riski mevcut. Burada hakemlerimiz kadar da polis arkadaşlarımız yoruluyor. Onların sayesinde maçlarımız sağ salim oynanıyor. Onların günlerini kutluyor, görevi başında şehit düşen polislerimize de Allahtan rahmet diliyorum dedi. Örnek teşkil edecek bu jestten dolayı Evren Atışı kutluyoruz.

Bir yorum
 
Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması ve bizlerin güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca görev yapan, Türk Polis Teşkilatı mensuplarının Polis Haftalarını kutluyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren polislerimize selam olsun.

Vatanı ve milleti uğruna canlarını dahi vermekten sakınmayan tüm emniyet mensuplarının özel haftası olan Polis Haftası bir kez daha kutlu olsun.

Hakemin Sesi 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ