" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.185.49
Online Ziyaretçi: 11
Bugün Toplam: 1225
Dün Toplam: 7012
Genel Toplam: 15186889
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

AMASYA HIZLI ADIMLARLA KOŞUYOR

Tarih:

12 Aralık 2017 Salı 21:30

Okunma:

1000

Yorum:

0     Yorum Yaz

AMASYA HIZLI ADIMLARLA KOŞUYOR

AMASYA HIZLI ADIMLARLA KOŞUYOR
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Amasya Şubesi üyelerine yönelik çalışmalarına devam ediyor.  Seçim sonrası göreve geldiklerinden bu yana her yıl yeni bir çalışma yaparak üyelerine 3 yıldır farklı yenilikler yaparak fark yaratmaya devam ediyorlar.
 İlk yıl Tüm Hakemlere ve Gözlemcilere Gömlek Kravat hakemlere antrenmanlarda giymeleri için 2 adet tişört şort ve gözlemcilere el çantası dağıtımı yapıldı.
Bir sonraki yıl özel olarak yaptırılarak Tüm Hakemlere beyaz ve tüm Gözlemcilere ise Kırmızı Eşofman  takımı dağıtımı yapıldı. Aynı zamanda tüm Hakemlere ve Gözlemcilere Bere ve Eldiven dağıtıldı.
Son olarak ise bu yıl Aralık Ayında yapılan il eğitimde Tüm Hakemlere Ulhsport marka spor  kaban, Memorandum tahtası ve tüm gözlemcilere ise el çantası dağıtımı yapıldı.
Amasya Şube Başkanı Bilal KÖSEOĞLU Eğitimde yaptığı konuşmada Her yıl sizlere yenilikler yapmaya devam ediyoruz amacımız sizden aldıklarımızı yani sizin olan paralarınızla sizlere en iyi ve en faydalı şekilde dönüş sağlamak şöyle son 3 yıla baktığımızda sponsor desteği almadan sizlere Gömlek, Kravat Esofman takımı, bere, eldiven el çantası, gibi dönüşlerimiz oldu bunun yanında her yıl sponsor bularak antrenman tişörtleri  ve şortları dağıttık  Geniş katılımlı sezon açılışları ve yemekler düzlendik şimdide Tüm Hakemlerimize Uhlsport marka Kaban ve memorandum çalışma tahtası Gözlemcilerimize ise el çantası dağıtımı yapacağız  dedi . Dernek hesapları ile de kısa bilgiler vererek Genel Merkeze sezon açılışı için gönderdiği maddi destek ve Tüm Hakemlere ve Gözlemcilere kesintilere gösterdikleri hassasiyet için teşekkür etti. Etiketler:

YORUMLAR

RUŞAN KALKAN
AMASYA DA HAKEMLERE VE GÖZLEMCİLERE YAPILAN HİZMETLERDEN DOLAYI DERNEK BAŞKANINA VE TÜM YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE TEŞEKKÜR EDERİM...AMASYA SİZLERLE DAHA İYİ YERLERDE OLACAKTIR...
26 Aralık 2017 Salı 12:32

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ