" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.39.106
Online Ziyaretçi: 10
Bugün Toplam: 1952
Dün Toplam: 3528
Genel Toplam: 16198563
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ANTALYA 2018-2019'A HIZLI GİRİŞ YAPTI

Tarih:

08 Ekim 2018 Pazartesi 12:11

Okunma:

1000

Yorum:

0     Yorum Yaz

ANTALYA 2018-2019'A HIZLI GİRİŞ YAPTI

ANTALYA 2018-2019'A HIZLI GİRİŞ YAPTI
Antalya hakemleri 2018-2019 Futbol Sezonu Açılış töreni yoğun bir katılımla Antalya Stadyumunda gerçekleştirdi.
Açılışa TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, Değerli Eşi Kadriye Arıcı ile Kızı Buse Arıcı, MHK Üyesi Kadir Tozlu, Gençlik Spor İl Müdürü Doç. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu Eski Fifa Kokartlı Hakem ve MHK üyesi Özcan OAL, Taban Birliklerinin değerli başkanlarında; Saha Komiserleri Derneği Genel Başkanı Hüseyin Doğan, Saha Komiserleri Derneği Antalya İl Başkanı Yücel Değirmenci ve çok değerli yönetim kurulu üyeleri, TÜFAD Başkanı Şakir Filiz, Bölgesel Hakem Kurulu Üyeler Adnan Şeker ve Ali Cumhur Doğan, Eski Bölgesel Kurul Üyesi Hüseyin Kuzuoğlu, Isparta İl Hakem Kurulu başkanı Mehmet Arabacı , Spor Camiasının değerli basın mensupları, camiamızın mihenk taşları gözlemcilerimiz ve hakemlerimizin katılımıyla gerçekleşti.
Açılış Şehitlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladıktan sonra açılış konuşmasını Dernek Başkanı Melahat Öğretmenoğlu yaptı.
 Öğretmenoğlu konuşmasında; 2018-2019 Sezonunun futbol camiasına hayırlı olmasını diledikten sonra Antalya Futbol Hakemleri ve Gözlemcilerinin daha iyi şartlarda ve daha iyi yerlerde olması için gece gündüz demeden çalışacaklarını belirtti.
 Daha sonra söz alan İl Hakem Kurulu Başkanı Erdoğan Üstün ise; Antalya hakemliğini çeşitli klasmanda temsil eden hakemlerimizi belirttikten sonra misyonlarının Antalya Hakemliğini geleceğe taşıyacak yeni genç hakemlerinin camiamıza kazandırmak olduğunu söyledi.
Taban Birlikleri adına TÜFAD Başkanı Şakir Filiz ile Saha Komiserleri Derneği Genel Başkanı Hüseyin Doğan konuşmalarında yeni futbol sezonun hayırlı olmasını ve birlik , beraberliğin altını çizdiler. Gençlik Spor İl Müdürü  Doç. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu ise konuşmasında; 5. Bölgenin tek Süper Lig Hakemi Mustafa Öğretmenoğlu olduğunu bununla gurur duyduğunu, Antalya'mızın yeni hedeflerinin Süper Ligde ki hakem sayısını arttırmak bununda ancak çalışmak ve eğitimden geçtiğini belirtti. Merkez Hakem Kurulu Üyemiz Kadir Tozlu ise sözlerine Batman Gerçüşte şehit düşen askerlerimize başsağlığı dileyerek başladı. Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu'nun selamını ilettikten sonra bu camiaya kim hizmet ettiyse her aman sevgi ve saygı duyduğunu, vefalı olma adına örnek bir insan varsa Abdurrahman Arıcı hocamdır, gönül dostlarını ve yol arkadaşlarını asla yalnız bırakmadığını söyledikten sonra yeni sezonun hayırlı olmasını diledi. Kapanış konuşmasını yapmak üzere kürsüye gelen Genel Başkanı Dr. Abdurrahaman Arıcı ise protokolü selamladıktan sonra özellikle Özcan OAL'in üzerlerinde çok emeğini olduğunu bu yüzden kedisine teşekkür ederek başladı. Antalya Hakemliğinin 48 olan klasman sayısını daha ileriye taşıyacak potansiyeli olduğunu ve bunu başaracak güçleri olduğunu belirtti. Ayrıca VAR sistemi konusunda konuşan Arıcı; Bu sisteme en başından beri inandığını ve zihinsel değişikliği sağladıktan sonra bunun çok daha başarılı olacağına inandığını söyledi. Bedelli Askerlikten faydalanacak olan hakemlerimizin içinde çalışma yaptıklarını, hakem kardeşlerimizin sezon sonunda askerlik yapabilmeleri için müracaat ettiklerini söyledi. Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı 2018-2019 Futbol Sezonunun hayırlı olmasını söylediği anda protokol tarafından barış ve sevgiyi simgeleyen beyaz güvercinler, hakemlerimizde uçan balonlarını gökyüzüne bıraktılar. Programa Klasman Hakemliğine terfi edenlere başarı belgesi verildikten sonra kokteyl ile devam edildi.
FOTOĞRAFLAR İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ
    

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ