" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.239.242.55
Online Ziyaretçi: 15
Bugün Toplam: 2000
Dün Toplam: 9329
Genel Toplam: 20680840
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ANTALYA 3 YILIN FAALİYETİNİ BÖYLE AÇIKLADI

Tarih:

08 Aralık 2020 Salı 15:22

Okunma:

14820

Yorum:

0     Yorum Yaz

ANTALYA 3 YILIN FAALİYETİNİ BÖYLE AÇIKLADI

ANTALYA 3 YILIN FAALİYETİNİ BÖYLE AÇIKLADI

Dernek yönetimlerini ve 3 sene içerinde yapmış oldukları faaliyetleri yayımlamaya devam ediyoruz.
Bu seferki konuğumuz TFFHGD Antalya Şubesi
 
Başkan Melahat Öğretmenoğlu’na faaliyetlerinizden bahseder misiniz dedik bakın bizlere neler anlattı..
 
  TFFHGD ANTALYA ŞUBESİ 3 YILLIK FAALİYET RAPORU 
 
*Antalya Hakemliği için söz verdiğimiz gibi yeni dernek binamıza taşındık, açılışımıza Genel Başkanımız ve TFFHGD Şube Başkanlarımızın da katılımıyla güzel bir açılış gerçekleştirdik 
 
*Merkez Hakem Kurulu, Bölgesel Kurul ve İl Hakem Kurulu ile sık diyalog içinde olup hakemlerimizin sorunlarından olan kıyafet problemini çözdük; Yaz kıyafeti olarak Altın Yıldız Firması ile anlaşarak Pantolon ve Polo yaka Tişört , Kış kıyafeti olarak da Lotto Firmasından Eşofman Takımını indirimli olarak temin ettik. 
 
*Digitalleşmeye önem veriyoruz. Bu hususta finansmanı derneğimize ait olan FYS sistemini hayata geçirdik, bunu daha da geliştirerek hakemlerimizin hizmetine sunmak istiyoruz.
 
*Sosyal Medyada öncü olduğumuzu düşünüyorum gerek internet adresimiz gerekse facebook ve instagramı en aktif şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Bunu neden yapıyoruz bunu açıklayayım. Öncelikle çok genç bir kitle var elimizde, onların sosyal medya kullanımını buraya aktarmak, doğum günlerini kutlayıp onların onore etmek, klasman hakemlerimizin maçlarını güzel bir şablon halinde paylaşmak. Ayrıca özel, dini ve milli bayramlarda, toplumsal olaylarda anında paylaşımlar yapıyoruz. Bizlerin görevi her ne kadar hakemlik olsa da sivil toplum örgütlerinin bir görevi de toplumu sorumluluk bilinci ile yönlendirmektir. Sosyal medya ekibimiz tamamen gönüllü arkadaşlardan oluşuyor. Bu vesile ile de arkadaşlarımıza bir kez daha buradan teşekkür ediyorum.
 
*Dernek olarak sosyal faaliyetlere çok önem veriyoruz göreve geldiğimizden bugüne kadar; Mehmet Özgür’ün oynadığı ‘’Huysuz’’ adlı tiyatro, Bold Pilot ve Naim Süleymanoğlu Sinema filmine gittik. Neden bu sinema filmlerini seçtik; mücadele ruhunu, azmin ve çalışmanın yanında sağlam bir karakterlerin başarıya ulaşma hikâyelerinin gençlere örnek olmasını istedik. Birlik ve beraberliğimiz artması için Manavgat Köprülü Kanyonda Rafting turu düzenledik. 30 Ağustos’a denk gelmesi sebebiyle Türk Bayrağımızı serin sularda dalgalandırdık. Yine en son pandemiden önce takım çalışmasının olgunlaşması ve klasman hakemleri, il hakemleri ve aday hakemleri kaynaştırmak adına Paintball turnuvası düzenledik. Finalini Nisan-Mayıs aylarında düşünürken tüm dünyayı derinden etkileyen pandemiden ötürü yapamadık. 
 
*İftar yemeklerini düzenli olarak vermeye çalıştık. 
*Kan Bağış kampanyaları düzenleyerek toplumsal farkındalık yaratmaya çalıştık. 
*Üyelerimizin yararına olmak üzere özellikle maç güzergahlarını seçerek restaurantlarla indirim anlaşması imzaladık, yine üyelerimizin yararı için diyetisyen, hastaneler, spor salonları,kafeler ile indirim anlaşmaları imzaladık. Sağlık raporları için yine özel hastanelerle anlaşıp rapor ücretini minimum seviyede tutmaya gayret gösterdik. 
 
*Yine motivasyonumuzu arttıracak bir gala gecesi düzenledik. Sizin de hakeminsesi aracılığı ile paylaştığınız gibi tam bir yıldızlar geçidi gibi oldu. Genel Başkanımız Dr. Aburrahman Arıcı ve değerli ailesini, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerini, Merkez Hakem Kurulu Üyelerini, Taban Birliklerini ağırladık. Dillere destan geceye sanatçı Gökhan Güney gelerek bizleri onurlandırdılar. Gala Gecemizde çok güzel hediyelerimiz vardı. 5 yıldızlı otelde tatilden, hediye çeklerine kadar birçok hediye dağıttık. Sizin aracılığınız ile tekrardan katılım gösteren herkese teşekkür ederim. 
 
*Özge Kanbay’ı asla unutmadık. Ahde vefa en büyük şiarımız. Onu asla unutmayacağız.
 
*Pandemi döneminde dernek olarak sürekli hakem ve gözlemcilerimizle irtibat halinde olmaya çalıştık. Özellikle şunu belirtelim ki pandeminin ilk zamanlarında kısıtlamalar başladığında 60 Yaş üstü faal olsun olmasın bütün gözlemci hocalarımızı arayıp yanlarında olduğumuz, ihtiyaç duymaları halinde dernek olarak her zaman yanlarında olduğumuzu bildirdik.
 
*Sezon açılışlarını eskiye kıyasla bir tık yukarı çıkardık. Hakemlerimize sezon başlarında ısınma kıyafet, şort ve çorap hediye ettik. Gönül ister ki daha fazla şeyler verebilelim. Sezon açılışlarımızın bir kolej havasında olmasını çok önemsiyoruz. Bunu da başardığımızı söyleyebilirim.
 
HAYALİMİZ HAKEM KOMPLEKSİ
 
*Aslında bizim bir hayalimiz var. Gerçekleştiğinde Türkiye’de bir ilk olacak. Bunu da sizin aracılığınız ile ilk defa buradan açıklamak istiyorum. Biz bir ‘’Hakem Kompleksi’’ hayali kuruyoruz. Nedir bu Hakem Kompleksi; Kendi Futbol Çalışma Sahasını, Antrenman yerini içeren. 3 Katlı bir binanın alt katını eğitim ve toplantı odası, orta katını fitness salonu ve 3. katını ise misafirhane olarak plan yapıyoruz. Bu hususta Futbol Federasyonumuzdan, Genel Merkezimizde, Gençlik ve Spor Bakanlığımızdan, belediyelerimizden, spor taban birliklerinden iş birliği bekliyoruz. Bu kompleksten nice hakemler yetişecek bunun hayali bile güzel. Umarım gerçekleştirme fırsatı buluruz. 
 
 
 
 


 Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ