" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.90.204.233
Online Ziyaretçi: 9
Bugün Toplam: 517
Dün Toplam: 3838
Genel Toplam: 15831597
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ARICI'DAN BİR GÜNDE REKOR ZİYARET

Tarih:

06 Nisan 2018 Cuma 00:16

Okunma:

2261

Yorum:

0     Yorum Yaz

ARICI'DAN BİR GÜNDE REKOR ZİYARET

ARICI'DAN BİR GÜNDE REKOR ZİYARET
TFHGD Genel Başkanı Arıcı’nın Anadolu illerini ziyaret etmeye devam ediyor.
Sırasıyla önce Kocaeli daha sonra Sakarya, Düzce ve Zonguldak illerini ziyaret etti.

BURASI SAKARYA

Genel Başkan Dr. Abdurrahman Arıcı Sakarya’da hakem ve gözlemcilerle bir araya geldi.
Arıcı daha sonra Sakarya Şubesinin dernek binasının binanın yapımında çok emeği bulunan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nu, Sakarya Dernek Yönetim Kurulu, hakem ve gözlemcilerle  birlikte teşekkür ziyaretinde bulundu.
BURASI DÜZCE
Genel Başkan Dr.Abdurrahman Arıcı Düzce Şubesini de ziyaret etmeyi de unutmadı.  Dernek Başkanı Mustafa Yılmaz ve yönetim kurulu ile bir araya gelen Arıcı burada hakem camiasının içinde bulunduğu durumu ve yapılması gerekenleri anlattı. Yapılacak genel başkanlık seçiminin birlik ve beraberlik içinde geçmesini ve kazananın Türk hakemliği olmasını söyledi.  


BURASI ZONGULDAK

Arıcı’nın son ziyareti ise Zonguldak’a oldu.
TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı Zonguldak'a geldi. 16 Nisan'da gerçekleştirilecek olan TFFHGD Genel Başkanlık seçimlerine tekrar aday olan Arıcı TFFHGD Zonguldak Şubesi'ni ziyaret etti. 

TFFHGD Zonguldak Şube Başkanı Ümit Kaya Arıcı'ya çiçek ve Zonguldak’ı simgeleyen madenci heykeli takdim ederken Zonguldak İl Hakem Kurulu Başkanı Evren Atış’ta ziyarette hazır bulundu.
Arıcı adaylık için gerekli 100 imzayı toplayarak resmen aday olduğunu, eski genel başkanların hakemlik camiasına çok büyük zararlar verdiğini belirterek hesap sorulacağını söyledi. 


"CEM PAPİLA SEVDİĞİM BİR İSİM"
Abdurahman Arıcı, kendisinin dışında adaylığını açıklayan ve Zonguldak'tan yetişen Cem Papila için ise "Cem Papila sevdiğim bir kardeşim. O da 100 imza toplarsa aday olur" dedi.

Ziyarette Zonguldak ve Türk hakemliği gündeme gelirken Arıcı hakem ve gözlemcilerle sohbet etti. 

Arıcı daha sonra Karaemas Kemal Köksal Stadı'na giderek idman yapan hakemleri ziyaret etti, başarı temennisinde bulundu.

Ardından Arıcı Zonguldak’ın eşsiz manzarası eşliğinde Zonguldak Şube Başkanı Ümit Kaya ve beraberindekilerle yemek yiyerek ziyaretini sonlandırdı Etiketler:

YORUMLAR

Kemal Taş
Valla, benim tahsilim fazla değil, ( Lise ) biraz da yaşımdan ( 65 ) dolayı algılamak durum kıt sayılır. Sorularım şunlardır; 1. Benim yaşımda olanlar gözlemcilik görevini neden yapamıyor. 2. Bir insan bir günde 4 Vilayete gidiyorsa Acaba hangi vasıta ile ve kimin parası gidiliyor. 3. Sayın Dernek başkanı hala Antalya \'da doktor olarak görev yapıyor mu. 4. eğer yapıyorsa; hani dedim ya tahsilim az ve algılama kabiliyetim çok değil. Doktorluk kutsal bir Meslektir Allah korusun hastaların da Doktorlara çok ihtiyacı var. Yoksa Antalya da kimse hasta olmuyor mu?. 5 Sayın başkan bu müthiş enerjisini seçimler sonrası da, öyle çok tebessüm halinde olacaklar mı? Ve yine bir günde dört il\'e giderek Hakemlerin yanında olacaklar mı?... Saygılarımla.... Kemal Taş 573 Gözlemci Lisans no. lu... Gurur duyduğum bu Ülkemin bir vatandaşı ve insanı olarak merakımdan sordum...
08 Nisan 2018 Pazar 02:50

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ