" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.90.204.233
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 688
Dün Toplam: 3838
Genel Toplam: 15831768
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ARICI İLLERİ ZİYARETE DEVAM EDİYOR

Tarih:

08 Nisan 2018 Pazar 13:48

Okunma:

1722

Yorum:

0     Yorum Yaz

ARICI İLLERİ ZİYARETE DEVAM EDİYOR

ARICI İLLERİ ZİYARETE DEVAM EDİYOR
Türkiye’de ki hakem camiası önümüzdeki hafta yapılacak genel merkez seçimlerine odaklandı.
Şuana kadar 2 kişi genel başkanlığa aday olacaklarını söylemişlerdi. Mevcut genel başkan Arıcı, genel başkan adayı olmak için gerekli 1/5 imzanın çok fazlasını alarak aday olmuştu. Diğer Aday adayı Cem Papila’nın yeterli imzayı alıp alamadığını henüz öğrenemedik.
İstanbul aday çıkarıp çıkarmayacağı da daha net değil. Sürpriz yaparla mı ? bekleyip göreceğiz.
Bu arada bizlere mesaj ve yorumlarla ilgili sürekli Arıcı haberleri yaptığımız söyleniyor. Biz Cem Papila’yı da aradık. Yaptığı çalışmalardan bilgi istedik. Bize gelen her haber anında sayfalarımızda yer alır. Hep diyoruz ya; Haber var da biz mi yapmadık?
Bu arada seçimlere bir hafta kala Genel Başkan Arıcı adeta Evliya Çelebi oldu. Bugün  ziyaret edilen iller Isparta, Burdur ve Denizli.
 
İlk durak Isparta idi. Arıcı, yanında eşi ve Antalya şube Başkanı Melahat Öğretmenoğlu ile birlikte sabah saat 09.300 Ispartaya geldi. Dernek şube başkanı Mustafa Sağdıç ,yönetimi ve İHK ile birlikte yöresel köy kahvaltısı yapıldı. Daha sonra Süleyman Demirel Demokrasi Müzesi ziyaret edildi.
Dernek yönetimi ve İHK genel başkan Dr. Abdurrahman Arıcı’nın ziyaretinden memnun olduklarını dile getirdiler. Arıcı Isparta’dan ayrılarak Burdur’a geçti. Burada Şube Başkanı İbrahim Deniz ve Burdur ASKF başkanı tarafından karşılandı. Burada ki görüşmeler sıcak ortamda gelişti. Arıcı günün son durağı olan Denizli için yola çıktı. 

BURASI ISPARTA

BURASI BURDUR
Etiketler:

YORUMLAR

mustafa uzun
Sayın arıcı sadece Şube Yönetimleri ve İHK larla değil asıl tabandaki üyeleriyle görüşmesi gerek asıl üyeler onlar üyeler olmazsa yukarısıda olmaz ben anlamıyorum arkadaş yukarsı hiç bir zaman tabandaki üyelerini görmüyor ziyaret etmiyor onlar varsa sen varsın buranın temel taşları üyelerdir.
09 Nisan 2018 Pazartesi 16:49
berk atalay
neden hep arıcının haberleri ???? neden hep onu ön planda tutma ???
08 Nisan 2018 Pazar 18:16

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ