" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.90.204.233
Online Ziyaretçi: 15
Bugün Toplam: 476
Dün Toplam: 3838
Genel Toplam: 15831556
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ARICI'NIN GÜNEY KEYFİ!

Tarih:

30 Mart 2018 Cuma 01:00

Okunma:

2268

Yorum:

0     Yorum Yaz

ARICI'NIN GÜNEY KEYFİ!

ARICI'NIN GÜNEY KEYFİ!
16 Nisan'da yapılacak olan TFFHGD olağan Genel Kurul öncesi Başkan Adayı Dr. Abdurrahman ARICI Güney kentlerini ziyarete gitti. 

Adana Havalimanında kendisini karşılayan Genç hakemlerden ve yaşanılan birliktelikten memnun olan ARICI Genç hakemlerle sohbet ederek "Gelecek sizlerindir Gençler, bizler buralara gelirken çok mücadele ettik. Her şey kolay değil, birden bir yerlere gelmek çok zor, çok çalışmanız lazım, yaptığınız işe inanmanız lazım, Federasyonumuz sizler için her şeyi en güzeli ile sizlere sunuyor.
Bu çatı altında sizlerle beraber olmaktan dolayı mutluyum. Adana’da çok sevdiğimiz bir insan olan İlyas abim ve arkadaşlarım var. Bizlerde bu bölgenin insanlarıyız.
Hakkımızda atıp tutan çok insan var ama önemli olan icraatlardır. Yaptıklarımızı konuşmak işlerine gelmiyor. Gerek Milletvekilliği sürecinde Gerekse Bakan Yardımcılığı sürecinde hakem camiası için Yaptıklarım bundan sonra yapacaklarımın teminatıdır. Bu dernek benim babamın tapulu malı değil ama bu derneği kim zarara sokmak için uğraşıyorsa bundan sonra bende bu insanların karşısındayım.
Gerekirse tek tek isimlerini de açıklayacağım." dedi.
Hakem ve Gözlemcilerle tek tek vedalaşan ARICI Akşam saatlerinde Mersin Dernek şubesinin düzenlediği Birlik ve Beraberlik Yemeğine katıldı.
Mersin Dernek şubesinin yemeğine katılım ve birlik görüntüsü harikaydı.
Geceye ARICI'nın dışında MHK 5. Bölge sorumlusu Kadir TOZLU, İHK Başkanı Hüdaverdi Savcı, Adana şube yöneticisi Mehmet BAŞKAN, Adana eski TFF temsilcilerinden Necdet Hügül, eski ve yeni kurul üyeleri, Hakem ve Gözlemciler Aileri ile birlikte coşkuyla eğlendiler.
Mersin Dernek Başkanı Alkan Altan yaptığı açılış konuşmasında " Bizleri buraya gelerek onurlandıran Genel Başkanımız Sayın Abdurrahman Arıcı ya sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bizler Dernek olarak yeni bir yönetimiz amacımız bu birliktelikleri çoğaltmak ve İhk ile Mersinimiz için el ele verip genç hakemler imiz iyi bir yerlere gelmesini sağlamak olacaktır.
Desteğini arkamızda hissettiğimiz tüm hocalarımız a Teşekkür ediyoruz" dedi.
İhk başkanı Hüdaverdi Savcı da birlik beraberlik konuşmasının ardından Konuşmasını yapmak üzere ismi anons edilen Genel Başkan Abdurrahman ARICI genç hakemlerin alkış ve sevgisi ile karşılaştı.
ARICI " Dernek Yönetimini böyle bir gece tertiplediği için tebrik ediyorum. Birlik ve Beraberlikten zarar gelmez, İhk ve Dernek ortak çalışmaları ciddi güzellikler sağlar. Geçmişi düşünerekten bu tablo ve Genç hakem sayısının fazlalığı Mersin hakemliliğinin ve ülke hakemliliğimize ciddi katkılar koyacaktır. Buraya gelmeden önceden de Adana da yaklaşık 40 tane genç hakem kardeşimle beraber oldum. Çok mutluyum hep nitelikli ve donanımlı bir yeni nesil alttan geliyor. Federasyonumuz ve Genel merkez yönetimimiz sizlerin gelişimi için ne gerekiyorsa fazlası ile yapıyor. Buradan Federasyon yetkililerine ve Başkanımız Sn. Yıldırım beye Teşekkür ediyorum." dedi.
Gece Bir üst klasman terfi eden genç hakemlerin ve Gözlemcilerin plaket takdimi ile birlikte ilerleyen saatler Genç hakemlerin bol eğlenceli şovları ile tamamlandı.    


Etiketler:

YORUMLAR

MUZAFFER ÇEÇEN
ÇOK DEĞERLİ BÜYÜĞÜMÜZ İLYAS AYAN HOCAMIZI ZİYARET EDEN SAYIN ARICIYI KUTLUYORUM.BÜYÜK BİR VEFA ÖRNEĞİ GÖSTERMİŞTİR.İLYAS HOCAMIZA MANEVİ DESTEK OLMAMIZ GEREKİYOR.SAYIN HOCAMIZ SAĞLIK YÖNÜNDEN ÇOK CİDDİ GÜNLER GEÇİRMEKTEDİR.HOCAMIZA ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.SAYGILARIMLA
05 Nisan 2018 Perşembe 20:39
Kemal Taş
Sevgili Ercan kardeşim; 30 Mart 2018 tarihinde yaptığım bir yorumda Dernek Başkanı Arıcı kelimesini ( Arı ) diye yazdığımı gecikmeli fark ettim. Bunda herhangi bir kastım yoktur. Nedenim; İki yıl önce beyincik felci geçirdim, yazılarımda yanlış, eksik veya tekrarlarım olmaktadır. Eski bir Mürettip olarak tashihlerde çok dikkatli olmamama rağmen SEHVEN eksik yazılmıştır. Bir Türk Vatandaşı olarak fikirlerimde bir değişiklik toktur. Ancak sayın Dernek başkanının Soyadı ARICI olması gerekir, bu yanlışımdan özür diliyorum. Not; başka zamanlarda, yerlerde yazdığım yazılarımda da bu tür hatalarım olmuştur. Anlamsız veya kötü mana teşkil edebilecek yazılarım olduğu her hangi bir zaman bu mazeretimden dolayıdır. Kimse başka anlam çıkarmaması temennisi ile saygılarımı sunarım...Kemal Taş - Diyarbekir
01 Nisan 2018 Pazar 12:40
İbrahim kaplan
Gercekten mersine büyük hizmetleri olan birini destekliyorlar!!!!!mersin hakemliğinin altına doğrudan dinamit koyan birine karşı birileri vefa borcunu ödeyecek anlaşılan.
30 Mart 2018 Cuma 17:43
Kemal Taş
Sevgili kardeşim Ercan; Ben Diyarbekir\'de yönetici bulunamadığı yıllarda naçizane biraz da dürüstlüğümüzden olsa gerek, 30 yılın üstünde İG olarak, bunun 13-14 senesini İHK\'lun da gözlemci atama sorumlusu olarak görev yaptım. Ve de 5 yıldan fazla Klasman Gözlemciliğim oldu. 1. Hiç bir siyasi ile işim olmadı. 2. Evime, işime eşime yalan söylemedim. 3. dürüstlüğümü şahıslarla tartışmam. Rabbim her şeyi bilendir. SON; Abdurrahman Arı beyi hiç tanımam. Amma!!! görev yaptığı yıllarda Hakemleri Sığıntılı yerlerden, Kurumların veya Şahısların mekanlarından. toplantı, ders, kritik v.s. yerlerden kurtarabildi mi?. Hakemlerin mağduriyetinde yanların da oldu mu?. Maddi ve manevi olarak. Kazalar da vefat eden Hakem ve Gözlemcilerin sosyal hakları için ne yaptı?. Çok ayıp saydığım bir şey var ki; uzun yıllar saygı duyduğum TFF\'nin eski mensupları eğer ömür boyu kartları geçersiz ise ben bir insan olarak bu eksiği Hakem camiasının başındaki sayın başkan kimse ona sitem ederim. FAAL diyerek Hakem derneğine geçmiş yıllardaki kişilerin hizmetlerini unutmak, ilgilenmemek, o değerleri unutmak, bilinmeli ki,70\'inde sonra kendileri de, dışlanırlarsa hiç şaşırmasınlar. Saygılarımı Arz ederim. Kemal Taş -Diyarbekir
30 Mart 2018 Cuma 01:36

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ