" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.87.253.202
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 5717
Dün Toplam: 5976
Genel Toplam: 15441359
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ARTVİN FARUK YAZGÜL'DEN VAZGEÇMİYOR

Tarih:

09 Ocak 2018 Salı 23:12

Okunma:

947

Yorum:

0     Yorum Yaz

ARTVİN FARUK YAZGÜL'DEN VAZGEÇMİYOR

ARTVİN FARUK YAZGÜL'DEN VAZGEÇMİYOR
12. Olağan Genel Kurulu’nu tamamladı. Faruk Bülent Yazgül yeniden başkan seçildi. Artvin Barosu Sosyal Tesisleri konferans salonunda gerçekleşen seçime, ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Necmi Asuman, Futbol İl Temsilcisi Uluer ÇELİK hakem ve gözlemciler katıldı.
TFFHGD Artvin Şubesi 12.Olağan Genel Kurulu 06 Ocak 2018 Cumartesi günü Artvin Barosu Sosyal Tesisleri Konferans salonunda saat 13.00’da Şube Başkanı Faruk Bülent Yazgül’ün Genel Kurulu başlatmasından sonra gündemin 1.maddesi açılış konuşması ve yoklama sonra gündemin 2. Maddesi saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.
Gündemin bu maddesinden sonra verilen önerge sonrasında divan Başkanlığı Osman Özdemir, Divan üyeliklerini Doğan Can Bilgin, Aytaç Bayram ve Egemen Çetin tarafından yapılan seçimde, Şube başkanı Faruk Bülent Yazgül tarafından Mali bütçelerin okunması ve oylanmasının ardından Denetleme Kurulu Raporu Fatih Dikici tarafından okunarak oylandı. Gündemin diğer maddeleri okunarak oylandıktan sonra oy kullanımına geçilmiştir. Oylama sonucunda katılan 24 üyenin 22 sinin oyunu alan Faruk Bülent YAZGÜL başkanlığa seçildi.
Dilek ve temenniler kısmında ilk söz alan Mevcut Başkan Faruk Bülent YAZGÜL üyelere ve katılımcılara teşekkür ederek hakem ve gözlemcilerimize hedeflerinin sorunsuz bir şekilde daha iyi hizmet etmek ve hakem yetiştirilmesine katkıda bulunmak olduğunu söylemiştir. İl Hakem Kurulu ile beraber hareket ettiklerini eskiden yaşanan kısır çekişmelerin sonladığını spor taban birliklerini bir arada tutarak ASKF Binasını açan Başkan Sadettin Dağ’a teşekkür etti.
İl Hakem Kurulu Başkanı Halit UÇAR yeni seçilen yönetime başarılar dileyerek, bugüne kadar emeği olan hakem ve gözlemcilere teşekkür ederek dernek yönetimi ile beraber hareket ederek camiamızı daha ileri nasıl taşırız diye konuştu.
ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Necmi ASUMAN “Federasyon başkanımız Sadettin Dağ’ın semineri olduğu için aramızda değil size selamlarını getirdim yeni seçilen yönetime başarılar diliyorum.
Tff İl Temsilcisi Uluer ÇELİK “yeni seçilen yönetime başarılar diliyorum” şeklinde dilek ve temennilerini gerçekleştirdikten sonra seçim sonlandı. Daha sonrasında Orman Bölge Müdürlüğü’nün Kafkasör Dinlenme Tesislerinde düzenlenen yemeğe gidildi.
 
Yapılan seçimin ardından kurullar şu şekilde oluştu;
Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri:
 
Faruk Bülent Yazgül (Başkan)
Osman Özdemir
Egemen Çetin
Muhammet Ali Öztürk
Doğan Can Bilgin
 
Denetleme Kurulu Asıl Üyeleri
Fatih Dikici
Hasan Özer
Fatih Atasoy
Genel Merkez Asıl Delegeleri
Halit Uçar
Osman Özdemir
 
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ
 
         

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ