" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.221.147.93
Online Ziyaretçi: 12
Bugün Toplam: 4491
Dün Toplam: 8795
Genel Toplam: 15183143
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

BEDRİ DÖLKELEŞ ŞİDDETLE KINADI!

Tarih:

23 Eylül 2017 Cumartesi 16:00

Okunma:

3761

Yorum:

0     Yorum Yaz

BEDRİ DÖLKELEŞ ŞİDDETLE KINADI!

BEDRİ DÖLKELEŞ ŞİDDETLE KINADI!
TFFHGD Adana şube başkanı Berkan Püsküllüler’in açıklama yapmasından sonra ipler iyice gerildi. MHK üyesi Bedri Dölkeleş ve İHK Başkanı Erhan Kalay açıklamalarda bulundu. Tüm detayları aşağıda okuyabilirsiniz..
 
Bedri Dölkeleş:  Adımı Speküle Edenler Hesabını Verecekler..!

Merkez Hakem Kurulu Başkan Vekili ve 7. Bölge Sorumlusu Dölkeleş, TFFHGD Adana Şubesi tarafından düzenlenen kokart töreni ile ilgili adının speküle edilmesine tepki gösterdi. Dölkeleş' in açıklaması şöyle.
" TFFHGD Adana Şubesinin düzenlediği bir organizasyona hakem ve gözlemcilerin katılmaması yönünde telkinde bulunduğum ve hatta tehdit ettiğime ilişkin dernek başkanı açıklamasını üzüntü ve hayretle karşıladım. Derneğin kurucu üyesi ve uzun yıllar üst düzey yöneticiliğini yapmış, ülke düzeyinde örgütlenmesinde etkin görev almış olmamın ötesinde, yıllardır katıldığım her toplantıda hakem ve gözlemcilerimizin derneklerine olan maddi ve manevi vecibelerini yerine getirmeleri konusundaki uyarılarım da bilinmesine rağmen, şahsıma yönelik böylesi bir iddiayı sahiplenenleri şiddetle kınıyorum. Konu araştırılacak ve dahlim olmadığı halde adımın kullanılmasının da ötesinde, kullanıldığı belirtilen söz, telkin ve tehdit gibi haddini aşan yorum sahipleri ile ilgili gerekli işlemler başlatılacaktır.

Erhan Kalay: Yazılım hatası yüzünden oldu..!

Bazı internet gazeteleri ve sosyal medya hesaplarında şahsımın attığı belirtilen sms ile ilgili yapılan spekülasyonlar tamamen doğruları yansıtmamaktadır. Tarafımdan atılan sms’te klavyede yazım hatası yaparak anlatmak istediğim ile verdiğim mesaj, yanlış yazılımdan dolayı farklı anlam taşımış olup;bazı kesimlerin iştahını kabartmıştır.
Şahsım olarak belirtmek istediğim dernek gecelerine herkes katılmakta hürdür fakat il hakem kurulunun sezon açılışı törenine faal olan tüm camianın katılımı zorunluluktur. Başkan bir yöne çekilmesine izin vermem.

Erhan Kalay Adana İHK Başkanı

 Bir Yorum

Adana dernek başkanının mesajını yayımladık. Orada büyük bir suçlama söz konusuydu. MHK Başkan vekili ve bölge sorumlusu ve İHK Başkanı Erhan Kalay’ın açıklamaları da sayfalarımızda yer alıyor.
Adana üzerinden tüm illere seslenmek istiyorum; Yıllardan beri yazıp söylüyorum.. MHK-BHK-İHK- Dernek dörtlüsünde kopukluk olduğu zaman dişliler çalışmamaya başlıyor. Taş yerinde ağırdır. Uzlaşmanın ilk ayağı dernek – İHK ayağıdır. Eğer burada bir sıkıntı olmuş ise yukarıya yansımalar farklı şekilde gitmektedir. Huzursuzluk baş göstermiş ise daha önceden buralarda görev alanlar da işi kaşımaya başlıyorlar. Oradaki huzursuzluktan nemalanmak isteyenler kendi yandaşlarını pohpohlayarak yangına körük ile gitmektedirler.
Halbuki şimdiye kadar görev yapan her MHK kavga eden illeri pek sevmezler. Terfi dönemleri o kavgacı illeri es geçerler yada çok az bir sayıda bir yükselme olur. Düşüşler ise hızlandırılır. Bunu bilmeyen yada bilmemezlikten gelen illerin hala akılları başına gelmedi. “İnat da bir murat” diyerek kendi illerine ihanet etmektedirler.
Şu tabloya bakıldığında Adana uzun bir süre düzeleceğe benzemiyor. Dernek başkanının açıklamasını MHK üyesi Bedri Dölkeleş şiddetle kınıyor. Bu ne demek? Berkan Püsküllüler disipline verilecek demek?
Benim bildiğim, tanıdığım Bedri Dölkeleş’in hayatı dernekçilik ile geçmiştir. Derneğin gecesine gitmeyin demesi kesinlikle mümkün değildir. Bazı yerlerde dernek aidatını ödemeyenlere gözdağı bile vermektedir.
Erhan Kalay’ın açıklaması ise talihsizlikten başka bir şey  değil. Neymiş efendim; yazılım hatasıymış.. Bu hatayı yapanın yerinde bir dakika durdurmazlar. Çok yakında görevden alınacağına kesin gözüyle bakılıyor.
  

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ