" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 35.175.200.4
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 6248
Dün Toplam: 4558
Genel Toplam: 16547292
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

BİR ANLIK ÖFKE PAHALIYA MALOLDU!

Tarih:

30 Kasım 2018 Cuma 00:27

Okunma:

2652

Yorum:

0     Yorum Yaz

BİR ANLIK ÖFKE PAHALIYA MALOLDU!

BİR ANLIK ÖFKE PAHALIYA MALOLDU!
TFF Disiplin Kurulu, Adıyaman Bölgesel Yardımcı Hakemi Yunus Furkan Keleş’e MHK Talimatı’nın 38/a fıkrasına aykırı eylemi nedeniyle 3 ay hak mahrumiyeti cezası verdi.
Edindiğimiz bilgilere göre 9 Ekim Salı günü MHK 8. Bölge Klasman Hakemleri için Şanlıurfa 11 Nisan Stadyumu’nda düzenlenen atletik testlerin 5×30 metrelik kısa koşularında başarısız olan Yunus Furkan Keleş, diskalifiye edildiğinde biranda çılgına döndü. Atletik test ekibine saldırmak istediği öne sürülen genç hakemi, orada bulunan diğer görevliler ve hakemler sakinleştirmeye çalıştı. Ancak siniri yatışmayan Keleş’in atletik testler için sahada bulunan Merkez Hakem Kurulu 8. Bölge Sorumlusu Serdar Tatlı ve Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi Ömer Karaca’ya da tehdit ve küfürler savurduğu iddia edildi. Olayın Türkiye Futbol Federasyonu’na iletilmesiyle devreye giren Disiplin Kurulu kararını açıkladı ve 3 ay ile cezalandırdı.
Geçtiğimiz sezonun başında Bölgesel Klasmana yükselen Adıyamanlı yardımcı hakem, son maçına 7 Ekim’de çıkmıştı.
Peki, bundan sonra ne olacak?
Yunus Furkan Keleş’in almış olduğu bu ceza için bir hafta içerisinde tahkim kuruluna başvurması gerekiyor. Bunun bedeli ise 1000 lira.
Tahkime gidip reddedilince karar kesinleşir ve hakemliği biter.
Anlayacağınız Yunus Furkan Keleş koşuyu koşamadı ve bunu içine sindiremeyerek koşu ekibine sözlü küfürler savurduğu için disipline verildi ve aldığı 3 ay hak mahrumiyeti ile kendi göbeğini kendi kesmiş oldu.
Ne demişler kendi düşen ağlamaz..
  

Etiketler:

YORUMLAR

8.bölge mağdur hakem
öncellikle hocama geçmiş olsun yıl 2015 klasman koşusunda bilal biçer ve ekininde olan bir sahıs çizgiye geç girdin ihtar verdim sana akıllı koş demiştir bunun üzerine dikkat eder misin dedikten sonra çizgi hakemi siktirlan sana mı sorcam demiştir ve halal bilal biçerin gurubunda görev almaktadır bilal biçer de aklı sıra hakemlere yutturmaya çalışmaktadır önümüzde ki koşuda aynı kişi bana denk gelirse eğer bir cümbüş kıyamet te ben çıkartcam yetkililer atletik test ekibine psikolöojik derstek versin bence yoksa daha çok hakemin canı yanar saygılar
02 Aralık 2018 Pazar 23:46
adem oğuz
Hocam orada adıyaman hakemleri katledildi bunlardın başında o genç hakem olan yunus furkan keleş var olaylar sırasında ben olayları gördüm 5*30 koşuları koşulurken furkan 4. tura çıkaren çık çık sen elendin denildi bunun üzerine furkan benmi benmi !!! diyerek kendisine ihtar veren kişinin yanına gitti ben nasıl ihtar aldım dedi anons yapılmadı sözel ihtrar yapılmadı hadi hadi çık yaparak hiç konuşturmadan oradan cıkarttılar bi açıklama yapmadılar furkan birdaha gidince sen 3 ihtar aldın dediler furkanda hocam ben nasıl 3 ihtara alırım dedi yok belini eğdin yok çizgiyi geçtin dediler yok süre dediler yok dediler hep bahaneler üreten koşu sorumlusu bilal biçer ya yürü git senlemi ugraşacagız dedi ve genç hakemi azarladı bunun üzerine furkana siktir lan senlemi ugraşacagız diyen koşu sorumlusuna furkan hocam düzgün konuşun ben bir hakemim demesi üzerine artık degilsin dedi ve furkanı orada tahrik ettiler ve orada agız dalaşı oldu bilal biçer de boş durmayarak seni bitirim lan sen kimsin kaç kuruşluk adamsın diyerek tehditte bulundu ve ortalık karışınca hakemin arkadaşları furkanı kenara çektiler ve furkan da siz türk hakemliğini bitirmeye çalışıyorsunuz diyerek bagırdı bilal hoca furkana gel dışarıya burası resmi yer dedi furkanda buyrun çıkalım dedi burada senaryoyu onlar yazmış onlar oynamış ve bütün suçu o genç hakeme yıkmışlar yazıklar olsun gerçekten Türk hakemliği böyle insanların eline kalmışsa yazık !!! ve ben bu olaylar olurken şeref tirübinine baktım serdar hoca yoktu bölge sorumlusu yetkili olanlar vardı ama kıllarını kımıldatmadılar furkan serdar tatlıya ve ömer karacaya hiçbir hakaret ve küfürde bulunmadı gerçekten çok üzücü ve utandırıcı bir olay Allah o genç hakemin yardımcısı olsun atılan bu tüm iftiralara karşı .
30 Kasım 2018 Cuma 22:38

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ