" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 18.212.239.56
Online Ziyaretçi: 9
Bugün Toplam: 3495
Dün Toplam: 5420
Genel Toplam: 15944160
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

BOLU HAKEMLERİ YENİ SEZONA MERHABA DEDİ

Tarih:

16 Ekim 2018 Salı 23:27

Okunma:

762

Yorum:

0     Yorum Yaz

BOLU HAKEMLERİ YENİ SEZONA MERHABA DEDİ

BOLU HAKEMLERİ YENİ SEZONA MERHABA DEDİ
Bolu ili Hakem ve Gözlemcileri olarak olarak 2018-2019 sezon açılışımızı 02.10.2018 günü saat 19:30 da Karaçayır Spor Kompleksi Atletizm Pistinde gerçekleştirdik.
Törene  Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Ağcan, İl Emniyet Müdür Yardımcısı İbrahim İzci, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin Ertem, TFFHGD Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Ayar, TFFHGD Bölge Sorumlusu Özgür Uçak, TFFHGD Müdürü Bayram Kiraz, Eski MHK ve EPAK Üyesi Prof. Dr. Gazanfer Doğu, İl genel Meclis Üyesi Erhan Beykoz, ASKF Başkanı Zekeriya Gökmen, Futbol İl Temsilcisi Cemalettin Metin, TÜFAD Başkanı İrfan Ulusan, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Salih Aktaş, Spor kulüplerinin İdareci ve Antrenörleri, İl Hakem Kurulu Başkanı Ramazan Musluk ve kurul üyeleri, TFFHGD Bolu Şube Başkanı Arif Ergün ve yönetim kurulu üyeleri, hakemler ve gözlemciler hazır bulundu.
Saygı duruşu, İstiklal Marşı ve konuşmaların ardından klasman yükselen hakemlere ve gözlemciye plaketleri takdim edildi. Aynı zamanda yeni sezon açılışı nedeniyle yaptırılan futbol sahası şeklindeki pasta kesilirken, program yapılan kokteyl ve çektirilen hatıra fotoğrafları ile tamamlandı.
 
İl hakem Kurulu Başkanı Ramazan Musluk şu konuşmayı yaptı;TFFHGD Bolu Şubesi Başkanı Arif Ergün, yönetim kurulundaki arkadaşlarımız, hakemlerimiz, gözlemcilerimiz ve İl hakem kurulu olarak düzenlemiş olduğumuz 2018-2019 Futbol sezonu açılış törenine katılımlarınız için teşekkür ediyorum. Bizler İl Hakem Kurulu olarak, Dernek yönetimi, hakemlerimiz ve gözlemcilerimizle birlikte omuz omuza yürüyerek ve birbirimize destek olarak Bolu’daki hakem ve gözlemcilerimizin niteliklerini, bilgi ve becerilerini geliştirmek için iki temel ilke belirledik. 
1- Sürekli eğitim
2- Etkin denetim  
Bu ilkeler doğrultusunda hakemlerimizi üst klasmanlara taşımak ve Bolumuzu en güzel bir biçimde temsil etmeleri için var gücüyle çalışan bir ekibiz, öncelikle hakemlerimize, gözlemcilerimize ve ailelerine,  Bizlerden desteklerini esirgemeyen Sayın Bolu valimiz Aydın Baruş’a, Sayın Belediye Başkanımız Alaattin Yılmaz’a, Merkez Hakem Kurulu Başkanımız Sayın Yusuf Namoğlu, Merkez hakem kurulu bölge sorumlumuz Sayın Metin Tokat  ve çalışma arkadaşları bölgesel kurul üyelerimiz Sayın Cengiz Akyüz ve Sayın Ferhat Gündoğdu’ya, TFFHGD Genel Başkanımız Sayın  Dr. Abdurrahman Arıcı ve  yönetim kurulu üyelerine, Bizlere antrenmanlarımız için atletizm pisti ve eğitimlerimiz için konferans salonu tahsisinde yardımlarını esirgemeyen Gençlik ve Spor il müdürümüz Sayın Şahin Ertem ve çalışma arkadaşlarına, Bizlere desteklerini esirgemeyen ve daima beraber olduğumuz ASKF Başkanı Sayın Zekeriya Gökmen ve çok değerli yönetim kurulu üyelerine, TFF İl Temsilcisi Cemalettin Metin ve Taban birliklerinin çok değerli yönetici ve üyelerine, Spor kulüplerimizin sayın idarecileri, antrenörleri ve sporcularına, Kar kış demeden saha içerisinde ve dışarısında bizlerin en büyük yardım ve destekçisi olan sayın Emniyet müdürümüz ve personeline, saha komiserlerimize bizlere verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederiz.

Hakem ve gözlemcilerimiz desteklerinizi kesinlikle unutmayacaktır. Hepinize hakemlerimiz, gözlemcilerimiz ve kurulum adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Bolu’da 1 KG, 2 BG, 16 İG, 1 CKYH, 2 BH, 6 BYH 31 İH ve 30 AH ile Bolu spor camiasına hizmet etmekte ve Bolunun ismini hakem ve gözlemci camiası olarak daha üst liglerde duyurmak için çalışmaktayız.
 
Değerli misafirler, genç hakemlerimizi Üst liglerde ve FİFA Kokartlı olarak görev aldıklarını görmek bizleri mutlu edecektir. Bolu İl Hakem Kurulu olarak 2018-2019 Futbol sezonunda hakem ve gözlemcilerimize müsabakalarında başarılar diler, yeni sezonun tüm camiamıza hayırlı olmasını temenni ederiz.
2018-2019 futbol sezonu açılış törenimizde bizleri yalnız bırakmadığınız için siz değerli misafirlerimize  ayrı ayrı teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum dedi.
 
FOTOĞRAFLAR İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ
    

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ