" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.185.49
Online Ziyaretçi: 10
Bugün Toplam: 1141
Dün Toplam: 7012
Genel Toplam: 15186805
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

BURÇİN KESKİN'E GÖREV

Tarih:

16 Eylül 2017 Cumartesi 12:12

Okunma:

2318

Yorum:

0     Yorum Yaz

BURÇİN KESKİN'E GÖREV

BURÇİN KESKİN'E GÖREV
UEFA' dan Burcin Keskin' e görev
 
Burçin Keskin birgün önce babasını kaybetti ertesi günü UEFA’dan görev geldi. Belki de acısını unutmak için değişiklik olur diye görevi iade etmedi ve UEFA core kursu için Cenevre’ye gitti.
 
Daha düne kadar hayatımızda olan, her gün sesini duyduğumuz, yüzünü gördüğümüz insan bir anda hayatımızdan çıkıyor ve acımızla baş başa kalıyoruz. Bu tip olaylarda, hepimizin yas süreci bazen farklılıklar gösterse de tepki sıramız aynıdır. Artık, hayatımızda onun olmadığını kabul etmeye ve gerçekle yüzleşmeye başlarız. Hayatımıza devam etmemiz gerektiğinin farkına varırız. Bizi seven, bize değer veren herkes, her gün nasıl eridiğimizi, nasıl tükendiğimizi görür. Her şeye rağmen, onlar için, kendimiz için, hayata kaldığımız yerden tekrar katılmamız gerektiğini anlarız. Yani ölenle ölünmüyor ve hayat devam ediyor.
 
 UEFA CORE ( Centre of Refereeing Excellence ) kursunda Hakem Koçu olarak Burçin Keskin' i görevlendirdi.
Kursun bu 33. Turu, 21-30 Mart tarihlerdeki ilk bölümünün ardından 14-21 Eylül arasında Cenevre’de düzenleniyor; Direktörlüğünü UEFA Hakem Komitesi Üyesi ve İngiltere Hakem Komitesi Başkanı David Elleray' in yaptığı kurs; genç hakemlere yönelik teorik, pratik, fiziksel test ve değişik seviye tespit bölümlerinden oluşmaktadır. Grup ilk bolumun ardından 6 ay sonra tekrar bir araya gelip, gelişmeleri gözlemleyip, paylaşıp kursu sonlandırır.
Keskin daha önce 7 kez hakem koçu olarak görev aldı.
    

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ