" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.236.126.101
Online Ziyaretçi: 10
Bugün Toplam: 11173
Dün Toplam: 11458
Genel Toplam: 18502456
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

BURÇİN KESKİN GÖREVE BAŞLADI

Tarih:

09 Ağustos 2019 Cuma 00:53

Okunma:

2285

Yorum:

0     Yorum Yaz

BURÇİN KESKİN GÖREVE BAŞLADI

BURÇİN KESKİN GÖREVE BAŞLADI
Eski Hakem İşleri Müdürü Burçin Keskin,  Hakem Gelişim Danışmanı olarak göreve başladı. Bundan böyle Hakem Gelişim Programlarından Burçin Keskin sorumlu olacak. Bildiğiniz gibi Barış Şimşek hem Hakem İşleri müdürlüğü hem de VAR sorumlusu olarak görev yapıyor. MHK Başkanı Zekeriya Alp liyakata çok önem veriyor. Bu çok güzel ancak şunu göz ardı etmemeli. Hakem İşleri Müdürlüğü Beylerbeyi’nde, Var dersleri Riva’da veriliyor. Bu yüzden tam başarıyı yakalaması oldukça zor.
Bizim görüşümüz daha önce Hakem İşleri müdürlüğünü başarıyla yürüten Burçin Keskin’in hem Hakem Gelişimine  hem de hakem işlerine yoğunlaşması, Barış Şimşek’in ise VAR koordinatörlüğüne yoğunlaşması yönünde. Hayır, Hakem İşleri müdürlüğüne devam edecek şeklinde görüş ağırlık kazanırsa o zaman VAR koordinatörlüğünü bir MHK üyesinin üstlenmesi. Bizden bir öneri. Bu öneriyi yaptığımıza göre bir bildiğimiz var demektir. Zaman içerisinde göreceğiz.
Burçin Keskin, TFF yönetiminin göreve getirdiği ilk profesyonel oldu. Bunda da başkan Zekeriya Alp’in katkısı olduğu da bir gerçek.
Burçin Keskin’e görevinde başarılar diliyoruz. 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ