" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 18.212.239.56
Online Ziyaretçi: 18
Bugün Toplam: 3413
Dün Toplam: 5420
Genel Toplam: 15944078
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ÇANAKKALE'DE EĞİTİMLERİ ARALIKSIZ!

Tarih:

30 Kasım 2015 Pazartesi 13:32

Okunma:

1424

Yorum:

0     Yorum Yaz

ÇANAKKALE'DE EĞİTİMLERİ ARALIKSIZ!

ÇANAKKALE'DE  EĞİTİMLERİ ARALIKSIZ!
TFFHGD Çanakkale şube başkanlığı katkılarıyla Çanakkale Ticaret Borsası Eğitim Ve Seminer Salonunda gerçekleştirilen eğitim çalışmasına Çanakkale'nin tüm hakem ve gözlemcileri katılım sağladı.
25 Kasım 2015 gecesi Çanakkale'ye gelen MHK üyesi ve 2. Bölge sorumlusu Erdal Güleç geceyi Çanakkale'de geçirdikten sonra EPAK çalışması öncesi Çanakkale 18 Mart Stadyumu’nda gerçekleştirilen toplu antrenmanı yerinde takip etti
Yapılan EPAK çalışmasının ardından dernek yöneticileri klasman hakemleri ve il hakem kurulu üyeleri ve MHK üyesi ile birlikte Çanakkale Boğaz Restaurant’ta akşam yemeğine geçildi.
Samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte Çanakkale hakem ve gözlemcileri MHK üyesi Erdal Güleç’i aralarında görmekten mutluluk duyduklarını ve bu birlikteliğin kendilerine güç verdiklerini belirterek memnuniyetlerini dile getirdiler.
EPAK çalışması sonunda MHK üyesi 2.bölge sorumlusu Erdal Güleç yapılan eğitim çalışmasının faydalı olmasını dilediğini belirterek böyle güzel bir ortamda eğitim çalışmasına katkı sağlayan dernek yönetimine teşekkürlerini ileterek günün anısına TFFHGD Çanakkale şube Başkan'ı Emre Yılmaz a hediye takdim etti.
 
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
 
https://drive.google.com/folderview?id=0B1ZRdo
FYrUMDWkl6R08xOG9xZmc&usp=sharing
 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ