" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.87.253.202
Online Ziyaretçi: 18
Bugün Toplam: 5764
Dün Toplam: 5976
Genel Toplam: 15441406
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

DERNEKLERDEN YENİ YIL MESAJI

Tarih:

27 Aralık 2012 Perşembe 02:15

Okunma:

6337

Yorum:

0     Yorum Yaz

DERNEKLERDEN YENİ YIL MESAJI

DERNEKLERDEN YENİ YIL MESAJI
Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle Mutlu Yıllar diliyorum.
Dr. Abdurrahman Arıcı
TFFHGD Genel Başkanı ve Kültür Bakan Yardımcısı
Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2013 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle camiamıza  mutlu yıllar dilerim..
 
Kuddusi Müftüoğlu
TFFHGD Gn.Bşk. Vekili ve Üst Klasman Hakemi

 
 Sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum. 

Erdoğan Kırıcı
TFFHGD Genel Başkan Yardımcısı ve Üst Klasman Gözlemcisi

Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepimizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler geçirmesi  dileğiyle..

Etem Atasoy
TFFHGD Genel Sekreteri ve Mentör

 Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle..

Şükrü Bayraktar
TFFHGD Genel Saymanı ve Kayseri İHK Başkanı
 
 ♥ Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Hakem camiasına Mutlu yıllar diliyorum... 
Ömer Soysal
TFFHGD Genel Merkez Basın Sözcüsü ve Ulusal Gözlemci
  Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları sizinle  olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar..


Ahmet Şahin
TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve Ulusal Gözlemci

 ♥ Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış ve mutlu olurdu. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim. 


Zafer Korkmaz
TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Ulusal Gözlemci
  En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar..

M.Nevzat Adal
TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve Ulusal Hakem

 Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve camiamızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.. 
Özgüç Türkalp
TFFHGD Ankara Şube Başkanı

  İnsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu ve başarılı günler hakem camiasıyla olsun.Çelik Eğinlioğlu
TFFHGD İzmir Şube Başkanı

  Her yeni yıl bir başka güzel.. 2013 yılı ülkemize ve hakem camiasına hayatları boyu unutamayacakları güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.
Fikret  Atay
TFFHGD Kahramanmaraş Şube Başkanı

 
 ♥ Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Ulusumuzun ver hakem camiasının yeni yılını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.


Faruk Oyar
TFFHGD Kütahya Şube Başkanı

 ♥ Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar sizlerle olsun. Tüm hakem camiasına  “Mutlu Yıllar” dilerim. 
Güray Kukul
TFFHGD Tokat Şube Başkanı

 
  Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Memleketimiz insanının, hakem camiasının yeni yılı kutlu olsun.
Murad Çınar
TFFHGD Kayseri Şube Başkanı

  2013 yılında da hiç ümitsiz kalmamanız ve hayallerinize kavuşmanız dileğimle hakem camiasının tüm mensuplarına aileleriyle birlikte mutlu ve huzurlu bir yıllar diliyorum.

Sefa Demir
TFFHGD Yalova Şube Başkanı ve Ulusal Hakem

 
  Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara! 

İbrahim Karaman
TFFHGD Amasya Şube Başkanı

  İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşmanız dileğiyle mutlu yıllar.. 

Bülent Çenet
TFFHGD Osmaniye Şube Başkanı ve Ulusal Hakem

  En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2013 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, hakem camiasına nice mutlu yıllar diliyorum.
Ali Fuat Uslu
TFFHGD Antalya Şube Başkanı
 
  Şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimizle.. 
TFFHGD Balıkesir Şube Başkanı Mehmet Özkan- İHK Başkanı Gültekin Durmaz

Dünyayı değiştirmek isterseniz yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl... 2013 yılında sizin başarılarınızın anahtarıyla tüm kapıların açılması dileğiyle... Mutlu Yıllar


Murat Öztürk
TFFHGD Bitlis Şube Başkanı

2013 yılının, getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl olması dileğiyle...

İlhami Can
TFFHGD Eskişehir Şube Başkanı

Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bol kazanç, sevgi ve huzur getirmesini dilerim... Mutlu Yıllar...


M.Akif Beyaz
TFFHGD Adıyaman Şube Başkanı


Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olması dileğiyle hakem camiasına selam olsun.


Gökten Küçükaydın
TFFHGD Kocaeli Şube Başkanı

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle…

Bilal Turan
TFFHGD Edirne Şube Başkanı

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar hakem camiası için olsun. Mutlu Yıllar ve sağlıklı bir yaşam dilerim.
Selçuk Şimşek
TFFHGD Denizli Şube Başkanı

Yaşamı seviyor musun? Öyleyse zamanı harcama, çünkü yaşamın yapıldığı madde zamandır. 2013 yılının her anını dolu dolu yaşamanız ve mutlu olmanız dileklerimizle yeni yılınız kutlu olsun.
Recep Kayın
TFFHGD Bursa Şube Başkanı

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..
Mehmet Can
TFFHGD Manisa Şube Başkanı

2013 yılında tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle. Mutlu yıllar.
Göktekin Dedeoğlu
TFFHGD Ordu Şube Başkanı

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle? Nice mutlu yıllara!

Oğuzhan Şenler
TFFHGD Sakarya Şube Başkanı

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle hakem camiasına Burdur Şubesi MUTLU SENELER diliyoruz..Mehmet Ali Alan
TFFHGD Burdur Şube Başkanı

Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2013 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllardilerim..

Özkan Öztürk
TFFHGD Samsun Şube Başkanı

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar .. Yeni yılda sevgi dolu sağlıklı ve mutlu yıllar dilerim.
Ali Zağlı
TFFHGD Muğla Şube Başkanı ve Ulusal Hakem

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Yeni yıla hoş geldin derken tüm hakem camiasına selam ve sevgilerimizi gönderiyor onların yeni yılını kutluyor sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum.

Hüdaverdi Savcı
TFFHGD Mersin Şube Başkanı ve Ulusal Hakem

Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın! Hakem camiasının yeni yılı kutlu olsun.

Ekrem Değirmenci
TFFHGD Karabük Şube Başkanı ve Bölgesel Gözlemci
 
En kalbi duygularımla hakem camiasının yeni yıllarını kutlar onlara sağlık, mutluluk ve müsabakalarında üstün başarılar diliyorum.
Mutlu Dalbudak
TFFHGD Malatya Şube Başkanı ve Ulusal Hakem
Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalmanız dileğiyle, hakem camiasına selamlarımızı gönderiyor Nice mutlu yıllardiliyoruz..
 
Yavuz Başoğlu
TFFHGD Kırklareli Şube Başkanı ve Bölgesel Hakem
 
 Yeni yılınızı tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinizle birlikte görmenizi ve geçirmenizi diliyorum... Dün rüya yarın hayaldir... Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlünüz neyin özlemini çekiyorsa yarınlar size onu getirsin...

Özer Velioğlu
TFFHGD Niğde Şube Başkanı ve Ulusal Yardımcı Hakem
 
Yeni yılın başta tüm sevdiklerinizle beraber Sağlıklı, Huzurlu, Mutlu, Sevgi ve Saygı çerçevesinde geçmesini ve 2013 yılında tüm Hakem ve Gözlemcilerin başarılı bir sezon geçirmesi temennisiyle yeni yılımız kutlu olsun.

Hüseyin Külekçi
TFFHGD Zonguldak Şube Başkanı
Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidirhttp://www.forumlord.net/images/smilies/nokta.gif 2013 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsunhttp://www.forumlord.net/images/smilies/nokta.gifhttp://www.forumlord.net/images/smilies/nokta.gif Nice Yıllarahttp://www.forumlord.net/images/smilies/nokta.gifhttp://www.forumlord.net/images/smilies/nokta.gif


Hüseyin Azizoğlu
TFFHGD Hatay Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri..

Etiketler:

YENİ YIL MESAJI

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ