" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.87.253.202
Online Ziyaretçi: 11
Bugün Toplam: 5603
Dün Toplam: 5976
Genel Toplam: 15441245
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ESKİŞEHİR 2017-2108 SEZONUNDA ÇOK İDDİALI!

Tarih:

12 Ekim 2017 Perşembe 15:28

Okunma:

2023

Yorum:

0     Yorum Yaz

ESKİŞEHİR 2017-2108 SEZONUNDA ÇOK İDDİALI!

ESKİŞEHİR 2017-2108 SEZONUNDA ÇOK İDDİALI!
TFFHGD Eskişehir Şubesi olarak düzenlenen 2017-2018 sezonu açılış töreni Eskişehir Atatürk Stadı’nda yapıldı.
Açılış törenine,  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Hüseyin AKSOY, TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve 2. Bölge Sorumlusu Bekir ÖCAL, TFF  MHK 2.Bölge Bölgesel Kurul Üyesi Mesut ÇARIK, Eskişehir ASKF Başkanı Sadri ATAM, Futbol il temsilcisi Bekir MUSLUK, Eskişehir Saha Komiserleri Derneği Başkanı Şener ASLAN, Eskişehir’in Bölgesel ve amatör Lig Takımlarının Başkan ve yöneticileri, Hakem ve Gözlemcilerin eş ve çocukları katıldı.
Tören Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve Silah Arkadaşları, Aziz Şehitlerimiz ve  Ebediyete intikal etmiş tüm hakem ve gözlemciler için yapılan Saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı ile başladı.


Törende ilk konuşmayı yapan TFFHGD Eskişehir Şube Başkanı İlhami CAN  "2017-2018 Sezonunun Hakem ve Gözlemcilerimize hayırlı olsun, davetimizi kırmayıp gelen tüm davetlilerimize teşekkür ederim. Tüm liglerde görev yapan hakem ve gözlemci arkadaşlarıma kazasız, belasız, sağlıklı, mutlu ve başarılı sezon geçirmelerini diliyorum.”  dedi.


Törende konuşan İl Hakem Kurulu Başkanı Recai YAŞAR   " Eskişehir hakem ordusu genç ve dinamik bir şekilde geliyor ve bu ordu tüm liglerde başarılı olacak önümüzdeki yıllarda üst liglerde birçok hakemimizi izleyeceğiz. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için bu bilinçle çalışıyoruz. Yeni sezon hakem ve Gözlemcilerimize hayırlı olmasını diler katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.” dedi.


MHK 2. Bölge Bölgesel Kurul Üyesi Mesut ÇARIK da Başarının yolunun çok çalışmaktan geçtiğini, eğer çalışıldığı takdirde başarının geleceğini söyleyerek hakemlere daha çok çalışmaları konusunda tavsiyelerde bulundu. Yeni sezonda hakem ve gözlemcilere başarılar diledi.

TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve 2. Bölge Sorumlusu Bekir ÖCAL da başarının birlik beraberlikten geçtiğini hakem arkadaşların takım ruhu içerisinde birbirlerine destek olarak başarıya daha çabuk ulaşacaklarını belirtti. Yeni sezonda hakem ve gözlemcilere başarılar diledi.

Daha sonra konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüseyin AKSOY Eskişehir Hakem ve gözlemcileri derneğinin her zaman olduğu gibi yine camialarına yakışır çok güzel bir açılış yaptığını bunun içinde herkesi tebrik ettiğini söyledi. Yeni sezonda hakem ve gözlemcilere başarılar diledi.
TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman ARICI’nın Yeni sezonda hakem ve gözlemcilere başarılar dileği mesajı okundu.
Program 10 yıldan fazla süredir çeşitli klasmanlarda Eskişehir Gözlemciliğine hizmet eden Recai YAŞAR, Ali OLGUN, Metin GÜNDÜZLER, Nihat KARACA, Sabri KÖSE, Necati  KAYGISIZ, Ertuğrul Gazi GÜN, İsmail UÇAN, Kemal ÖZTÜRK, Galip KÖSE, Mustafa TÜRE ve Veysel ÇETİNER’ e  törene katılan protokol tarafından TFFHGD Eskişehir şubesinin plaket  sunumuyla devam etti.
Süper Lig Hakemi Suat ASLANBOĞA ve Süper Lig Yardımcı Hakemi İsmail ŞENCAN’ a İl Hakem Kurulu Başkanı Recai YAŞAR ve TFFHGD Eskişehir Şube Başkanı İlhami CAN tarafından Eskişehir Hakemliğini 10 yıldan fazla süredir Süper Lig’de temsil ettikleri için plaket takdimi yapıldı.
Sonrasında kurban kesimi ve fotoğraf çekimi ile devam eden program açılışa katılan misafirlere ikramlarla son buldu.
    Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ