" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.39.106
Online Ziyaretçi: 12
Bugün Toplam: 2052
Dün Toplam: 3528
Genel Toplam: 16198663
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ESKİŞEHİR'DE FARKLI BİR SEZON AÇILIŞI!

Tarih:

20 Eylül 2018 Perşembe 10:38

Okunma:

1207

Yorum:

0     Yorum Yaz

ESKİŞEHİR'DE FARKLI BİR SEZON AÇILIŞI!

ESKİŞEHİR'DE FARKLI BİR SEZON AÇILIŞI!
TFFHGD Eskişehir 2018 2019 Sezonu anlamlı bir şekilde açtı. 
Dernek yönetimi açılışta kurban kesme yerine LOSEV Derneğine bağış yaparak , çocuk kardeşlerine tedavilerinde destek oldular.. Bizim bildiğimiz bu Türkiye’de hakem dernekleri arasında bir ilkti..!

Kimler Katıldı?

Sezon açılışına, MHK üyesi Murat Ilgaz, TFFHGD Yönetim  Kurulu üyesi Özgür Uçak, Disiplin Kurulu Başkanı Hakan Sivriservi, Gençlik Spor Müdürü Ali Osman Tatlısu, Türkiye Ant.Derneği Bsk Yrd.Hudai Doğu, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve taban birlikleri, gözlemciler katıldı .

Açılış konuşmasını başkan Metin gündüzler yaptı ve şunları söyledi; Öncelikle açılışımıza katılan başta MHK üyemiz Sayın Murat Ilgaz ve diğer taban birlikleri başkan ve yöneticileri ve belediye başkanlarına teşekkür ederim. Eskişehir hakemliği Türkiye’de her zaman kendine yer bulmuştur. Bundan sonra da daha çok çalışarak üst seviyelere hakemler yetiştirecektir. Bu sene kurban kesme yerine yönetim kurulumuz LÖSEV’e bağış yapma kararı aldık. Kendileri de aramızda onlara da hoş geldiniz diyor yeni sezonda tüm hakem ve gözlemcilerimize başarılar diliyoruz dedi.

Daha sonra MHK üyesi Murat Ilgaz ve İHK Başkanı Recai Yaşar birer konuşma yaparak Eskişehir hakemlerine başarılar dilediler. Ilgaz özellikle LÖSEV’e bağış yapılması olayına çok memnun oldu ve yöneticileri tebrik ederken çocuklara özel ilgi göstermesi takdire şayandı.
Ayrıca LOSEV’ den çocuklar ve halkla ilişkiler sorumlusu Elif Bozkurt katıldı ve burada yaptığı bir konuşma ile Eskişehir hakemlerine yardımlarından dolayı teşekkür etti.
Açılış sembolik idman ile sona erdi. 


Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ