" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.39.106
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 1807
Dün Toplam: 3528
Genel Toplam: 16198418
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ESKİŞEHİR'DE KOKART MERASİMİNDE ARICI COŞTU!

Tarih:

05 Mayıs 2018 Cumartesi 00:26

Okunma:

1962

Yorum:

0     Yorum Yaz

ESKİŞEHİR'DE KOKART MERASİMİNDE ARICI COŞTU!

ESKİŞEHİR'DE KOKART MERASİMİNDE ARICI COŞTU!
Eskişehir'de aday hakemlikten il hakemliğine terfi eden 31 hakem yemin edip, kokartlarını taktı.

Türkiye 
Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği'nin (TFFHGD) Eskişehir Şubesi tarafından 2 Mayıs 2018 Salı günü saat 20.00’de Buz Ateşi Restaurant’ta kokart takma töreni düzenlendi. 

Törene katılan Genel başkan Dr. Abdurrahman Arıcı, kokartını alan hakemlere başarı dileğinde bulunarak, "Hakem ordumuza çok yeni isimler katılıyor, onlara sağlık diliyorum. Allah şanslarını açık etsin. İnşallah buradan ülkemize güzel hizmetler verirsiniz. Hakemlik çok keyifli bir uğraş, bu keyifi hangi aşamada olursa olsun içerde kalarak yaşamanızı size öneririm. Eskişehir çok güçlü hakem şehri, bu güce güç katacak olan yeni kardeşlerimize aramıza hoşgeldiniz diliyorum" dedi. 

Arıcı Pasta kesti

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği'nin Genel Başkanı kokart töreninde bir sürpriz ile karşılaştı. Genel başkanın 2 Mayıs doğumlu olduğunu öğrenen Eskişehir dernek yöneticileri kendisine bir güzel bir doğum günü pastası hazırladılar ve pastasını eşi ile birlikte kestirdiler.
Bir sürprizde biz yapalım ve Arıcı hakkında arşivimizdeki bilgileri sunalım.

Dr. Arıcı, 1951 yılının 2 Mayısında Hatay Reyhanlı’da dünyaya geldi.  

Tıp Doktoru; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ni bitirdi. Tıp Fakültesinde okurken amatör sahalarda sağlık görevlisi olarak görev yaptı. Burada görev yaparken hakemlerle tanışıp hakem olmaya karar verdi. Radyoloji dalında uzmanlığını tamamladı.
Yozgat ve Rize Devlet Hastanelerinde radyoloji uzmanı olarak çalıştı. Rize ve Antalya İl Sağlık Müdürlüğü, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimliği görevlerini yürüttü. Süper Lig’de Futbol hakemliği yaptı. Süper Lig Gözlemciliği, Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Üyeliği, Milletvekilliği, Kültür Bakan Yardımcılığı, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Rize, Yozgat Kurucu Başkanlığı ve 3. Dönem TFFHGD Genel Başkanlığı yapan Arıcı, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Konuşmaların ardından il hakemliğine terfi eden 31 hakem yemin edip, kokartları takıldı. 

Kokart merasimine Genel Başkan Dr. Abdurrahman Arıcı ve eşi Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç,Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, TÜFAD yönetim kurulu üyesi Hüdai Doğu, Üst klasman gözlemcisi Sefer Altuntaş, 2. Bölge BHK üyesi Süleyman Arkan, Mesut Çarık, Genel Merkez yöneticileri Özgür Uçak, Hakan Sivriservi, Özgür Aygün Eskişehir’in medarı iftiharı Halit Gerçeker, İHK Başkanı Recai Yaşar ve dernek başkanı Metin Gündüzler, hakemler ve gözlemciler katıldı.

Fotoğrafları görmek için tıklayın..

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ