" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.226.243.226
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 875
Dün Toplam: 5125
Genel Toplam: 17220691
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ETEM ATASOY VEFAT ETTİ

Tarih:

08 Temmuz 2019 Pazartesi 19:26

Okunma:

1658

Yorum:

0     Yorum Yaz

ETEM ATASOY VEFAT ETTİ

ETEM ATASOY VEFAT ETTİ
Hakem camiası yiğit bir evladını daha kaybetti.
Eski Süper Lig hakemlerimizden, TFFHGD Genel Başkan Yardımcılığı ve Genel Sekreterliği de yapan çok değerli ağabeyimiz  Etem ATASOY' hayata gözlerini yumdu.
Atasoy,  15 gündür Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi Hastanesinde Beyin kanaması neticesi yoğun bakımda hayat mücadelesi veriyordu.
Ne yazık ki bu sabah hayata gözlerini yumdu.
Merhum Etem Atasoy’un . Cenazesi 9 Temmuz 2019 Salı günü öğlen namazına müteakip memleketi olan Konya’nın Bozkır ilçesinde toprağa verilecektir.
Şahsım olarak çok sevdiğim ve kalbimin bir köşesinde hep olacak olan Etem Atasoy’a Allah'tan rahmet ailesine, sevenlerine ve tüm spor camiasına başsağlığı dileriz.

İLK DÜDÜĞÜ ETEM ATASOY ASMIŞTI!


Hakemlik tarihinde çok hakemin düdük astığını biliyoruz. Tarihte ilk düdüğü İlk düdüğü, 1992'de Etem Atasoy astı. Dönemin 'altın düdük ödülü'nü alan Atasoy, 5 Nisan 1992 tarihinde Aydın'ın Samsun'u 2-1 yendiği maçtan sonra MHK ile ters düşmüş ve hakemliği bırakmak zorunda kalmıştı.
Yaşantısı boyunca hep dik durmayı bilmiş ve kişiliğinden de asla ödün vermemişti.
Etem ağabey ışıklar içinde uyu. 

Etiketler:

YORUMLAR

Kemal Taş
Sayın Hocamın sevenlerine ve ailesine başsağlığı dilerim. Mekanı Cennet-i A'la olur İnşaallah. Kemal Taş - Eski TFF gözlemcisi- Diyarbekir.
09 Temmuz 2019 Salı 13:27
Ferzende Emre
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.
09 Temmuz 2019 Salı 12:16
Muzaffer ÇEÇEN
Zamanımızda dik duran nadir insanlardandı.Adam gibi adamdı.Yattığı yer nur ile dolsun.Ailesine sabırlar diliyorum.Hakem ve gözlemci camiasının başı sağ olsun.Böyle bir yiğit daha gelir mi,bilemem.Ankara hakemliği sana minnettardır.Mekanın cennet olsun.
09 Temmuz 2019 Salı 08:48
A. FUAT TUNAKAYA
Bu Dünya'dan bir sergüzeşt daha göçtü, gitti. Etkilendiğim, zarif, ince ruhlu, dostluğunu bir lütuf olarak gördüğüm,yüzünden eksik olmayan samimi gülümsemelerini unutamayacağım değerli bir insandı.Adam gibi adamdı. Ölümü O'na konduramadım. Sağlam duruş yaşla mı oluyor yoksa sadece kimi insanlara mı özgüdür, bilmiyorum. Adana'yı bir ziyareti TFFHGD Genel Sekreterliği yaptığı dönemde Derneğimizin Şube seçimini gözlemek içindi. Seçimin usulüne uygun yapılması hususuna özenle dikkat çekmiş, nazikçe uyarmış ve bir arkadaşımız kendisinden fırça yemişti,bir fırça bu kadar mı kibar ve güzel atılır! diye düşünmüştüm. O'nu tanımış olanların kendini şanslı hissedeceği kadar şahsına münhasır, naif, duygu ve sevgi dolu bir insandı. Toprağı humuslu olsun. Nur içinde yatacağından eminim. Allah'ın seçkinleri arkadaşın olsun... ELVEDA KOCA YÜREK...
09 Temmuz 2019 Salı 01:46

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ