" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 18.204.55.168
Online Ziyaretçi: 20
Bugün Toplam: 11346
Dün Toplam: 8925
Genel Toplam: 18736375
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

GAZİANTEP ETKİNLİKLERİ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Tarih:

18 Ocak 2020 Cumartesi 19:02

Okunma:

1063

Yorum:

0     Yorum Yaz

GAZİANTEP ETKİNLİKLERİ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

GAZİANTEP ETKİNLİKLERİ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

TFFHGD GAZİANTEP ŞUBESİ 18 Ocak 2020 Cumartesi günü Hasan Doğan Spor Kompleksinde kahvaltı etkinliği düzenledi.
Gaziantep şubesi her zaman olduğu gibi birlik ve beraberlik çerçevesinde etkinliklerine ara vermeden tam gaz devam ediyor. Bu bağlamda kahvaltı organizasyonu düzenledi.

 Bölgesel Kurul Üyesi Ziya ÇETİN, İl Hakem kurulu Başkanı Yusuf YILMAZ ve İHK üyeleri, TFFHGD Gaziantep Şube Başkanı Ömer Tevfik ÖZKOÇ ve Yönetimi,Gözlemciler Hakemler ve aileleri katıldı.

ÖMER TEYFİK ÖZKOÇ: DERNEK-İHK ELELE VERDİK

Kahvaltıda Şube Başkanı Ömer Tevfik ÖZKOÇ yaptığı konuşmada; Birlik beraberlik adına yaptığımız bu etkinliğe katılan herkese teşekkür ediyor TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman ARICI ve MHK 7.Bölge Sorumlusu Sn. Murat ILGAZ' ın selamlarını ve ilimizdeki birlikten duydukları memnuniyeti iletiyorum dedi ve konuşmasını şöyle sürdürdü.. Gaziantepli hakem camiası olarak birlik ve beraberliği kendimize ilke edindik. Amacımız çıtanın daha da yükselmesidir. Dernek- İHK birlikte elele verdik ve Türk hakemliğine yeni cevherler yetiştirilmesi konusunda hem fikir olduk. Üzerimize düşen görevi en iyisini yapmaya çalışıyoruz dedi.

YUSUF YILMAZ; GAZİANTEP TESTTE 1 NUMARA

İHK Başkanı Yusuf YILMAZ ise bu tarz etkinliklerin camiamızı daha fazla birbirine başlayacağını belirtip katılan herkese teşekkür etti. Ayrıca MHK’ nin yapmış olduğu birlikte çalışalım testinde Gaziantep’in ortalamada Türkiye 1.si olduğunu belirtip tebrik etti.

ZİYA ÇETİN: MURAT ILGAZ’A TEŞEKKÜR EDİYORUM

Bölgesel Kurul Üyesi Ziya ÇETİN ise ilimizin belli bir başarıya ulaştığını ancak hedeflerinin daha yüksek olduğunu belirti. İl Hakem Kurulu ve Dernek yönetiminin birlikte güzel çalıştığını, bu çalışmanın da Gaziantep e katkı sağlayacağını dile getirip Desteklerinden dolayı Murat ILGAZ a teşekkürlerini iletti.
 
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ
    

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ