" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.39.106
Online Ziyaretçi: 17
Bugün Toplam: 1777
Dün Toplam: 3528
Genel Toplam: 16198388
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

GAZİANTEP’TE HAKEMLERE ÇİRKİN SALDIRI

Tarih:

11 Aralık 2018 Salı 00:19

Okunma:

1747

Yorum:

0     Yorum Yaz

GAZİANTEP’TE HAKEMLERE ÇİRKİN SALDIRI

GAZİANTEP’TE HAKEMLERE ÇİRKİN SALDIRI
Edindiğimiz bilgilere göre; 08.12.2018 Cumartesi Hasan DOĞAN tesislerinde oynanan minikler turnuvasında G.Antepli  hakemlerden Batuhan TAŞPINAR ve Yiğit YILMAZ'a maç esnasında tribünden bir taraftarın saldırmasının akabinde Altınordu A.Ş takımının Antrenör ve Yöneticilerinin de fiili saldırısı oldu..
Bu saldırı sonrası Hakemler 25 Aralık Devlet Hastanesinden darp raporu alarak Binevler Karakoluna giderek şikâyetçi oldular.

TFFHGD GAZİANTEP ŞUBE YÖNETİMİ BİLDİRİSİ

Hakemlerimize yapılan bu saldırı bizleri ve spor camiasını derinden üzmüştür. Minikler adına düzenlenen bu turnuvada küçücük çocuklara kazanmayı, kaybetmeyi, sevgiyi ve saygıyı öğretmemiz gereken bir ortamda şiddetin baş göstermesi hem miniklerimiz hem de büyüklerimiz adına üzüntü verici bir durumdur. Her ne kadar bireysel hatalar camiaları kapsamasa da, bu camiaların bu tarz olaylara sessiz kalmamasını temenni ederiz. Futbolda hataların her zaman olacağını ancak bu hataların çözümünün hakeme hakaret yada hakemi darp etmek olmadığını unutmamalıyız. Yapılan bu çirkin olayı şiddetle kınar, bu olayın takipçisi olacağımızı belirtmek isteriz. 

Etiketler:

YORUMLAR

ahmet akyurt
saldırganları kınıyor hakem kardeslerıme ve camıamıza uzuntularımı bıldırırken ozellıkle mınık sporcularımıza ogretecegımız cok sey varken boylesı bır davranısta bulunan tum bıreylerın derhal bu camıdan el cektırılmesı gerektıgıne ınanıyorum
11 Aralık 2018 Salı 10:35

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ