" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 18.212.239.56
Online Ziyaretçi: 7
Bugün Toplam: 3507
Dün Toplam: 5420
Genel Toplam: 15944172
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

GELECEĞİN YILDIZ ADAYLARI: GÖKÇEN ÖZTÜRK

Tarih:

18 Ekim 2018 Perşembe 19:15

Okunma:

3091

Yorum:

0     Yorum Yaz

GELECEĞİN YILDIZ ADAYLARI: GÖKÇEN ÖZTÜRK

GELECEĞİN YILDIZ ADAYLARI: GÖKÇEN ÖZTÜRK
Her hakemin hayali Süper Lig Hakemi olmak.
Yıldız hakemler ve onların özel hayatlarına odaklı hikâyelerle dolu futbol dünyamızda zaman zaman ilginç karakterler ve sıradışı hayat hikâyeleriyle de gündeme geliyor.
Bizler gelecekte çok iyi yerlere gelme ihtimali olan hakemleri mercek altına almaya başladık.
Pilot klasman olarak da şimdilik B Klasmanını seçtik. Her bölgeden bir hakemi tanıtacağız. Aynı seviyede çok hakemin olduğunu gördük. Nasıl MHK’nın kriteri varsa bizde araştırmalarımızda öne çıkanları tanıtma kararı aldık. Burada sakın kimse bize darılıp gücenmesin.

Orada tanıtacağımız kimse babamızın oğlu da değil, akrabamızda. Yani bizde torpil yok. Hava tahmin raporu gibi olacak. Tabiki kendilerine bakarlar ise gelecekte iyi yerlerde görebileceğiz. Daha önce çok tahminde bulunduk. Tahminlerimizde yüzde yüze yakın bir yakalama oranımız oldu.

İnşallah burada da aynı oranı yakalarız.
İlk olarak 5. Bölgeden bir B klasmanı hakemini tanıtacağız.
Adı: Gökçen
Soyadı: Öztürk
 
Gökçen Öztürk, hakemliğe 2008 yılında 17 yaşında başladı. 10 yıldır futbol hakemliği yapıyor. Şuan 27 yaşında. 2014 yılında Adalet Bakanlığı’nda pedagog olarak işe başladı.

Antalya adliyesinde görev yapıyor.  Öztürk, şuanda Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Spor Yöneticiği Bölümünde yüksek lisans yapıyor.

 Gökçen Öztürk, sosyal yönü de çok kuvvetli.

Hobileri: Farklı kültürlerin araştırılması ve bu konuda farklı bilgiler edinmek, antrenman bilimi, insan anatomisi  araştırmaları yapmak.

İlgi alanları: Futbol, basketbol, hetbol, voleybol, tenis, fitness , pilates  sporlarıyla amatör ve  profesyonel anlamda ilgileniyor ve oynuyor.

Yabancı dil bilgisi; .2014 yılından itibaren  FİFA ve UEFA’nın düzenlediği organizasyonlarda Regions  Cup gibi  20 Milli takım ve 12 hakem ekibine mihmandarlık yaptı. Ana dili gibi İngilizce, normal olarak da İspanyolca biliyor.

Öztürk; Evli ve 2 çocuk babası.

Biz kendisine bir ağabey olarak tavsiyelerimiz şudur;

İster hakemlik ister iş hayatında olsun gerçekleştirmek istediğin bir sürü hedefin olabilir. Hal böyle olunca da aynı anda birden çok şeyi yapmaya çalışabilirsin. Aman bu hedeflerinin çoğunu tamamlayamadan yarıda bırakma. Çoğunlukla anlamsız olan birçok hedef yerine, büyük hedefler için yola çık. Gerçekleşmez ise sakın hayata da küsme. Her şey hakemlik değil. Önce evin sonra iş yerin en sonrada hakemlik senin için önemli olduğunu unutma. 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ