" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.185.49
Online Ziyaretçi: 14
Bugün Toplam: 1010
Dün Toplam: 7012
Genel Toplam: 15186674
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

GENEL MERKEZ G.ANTEP'TE TOPLANDI

Tarih:

14 Kasım 2017 Salı 23:14

Okunma:

2008

Yorum:

0     Yorum Yaz

GENEL MERKEZ G.ANTEP'TE TOPLANDI

GENEL MERKEZ G.ANTEP'TE TOPLANDI
TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulu aylık toplantısını Gaziantep Tuğcan Otel’de gerçekleştirdi.
11.11.2017 tarihinde TFFHGD Genel Merkez  Yönetim  Kurulu Başkanı  Dr. Abdurrahman  ARICI  ve Genel Merkez Yönetim Kurul Üyeleri , TFFHGD  Gaziantep Şubesi Başkanı  ve Yönetimi, Gaziantep İl Hakem Kurulu Başkanı ve üyeleri  Gaziantep Valisi  Ali  YERLİKAYA’ yı ,Gaziantep B . Bld Başkanı Fatma ŞAHİN’i  makamında ziyaret ettiler. Daha sonra ASKF binasında ASKF Başkanı  Abdulkadir GÖZEGİR’i , Tüfad Başkanı İsmet Savcılıoğlu’nu, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Ali KÖMÜRCÜ’yü ve Yönetim kurul üyelerini Futbol İl Temsilcisi Mehmet DOĞAN’ı  ziyaret etti.
 Akşam saatlerinde ise Gaziantep, Kahramanmaraş, Adana, Osmaniye, Mersin, Hatay, Kilis ve Şanlıurfa Şube Başkanları ile Değerlendirme toplantısı yapıldı.
Toplantıya genel merkez yöneticileri Genel Başkan Dr.abdurrahman Arıcı, Genel Başkan Vekili Yunus Yıldırım, Genel Başkan Yardımcısı Aytekin Güler, Genel Başkan Yardımcısı Bekir Öcal, Genel Sekreter Süleyman Güneş, Genel Sayman Abdülkadir Güven, Genel Sayman Yardımcısı Yusuf Kemal Coşgun,  Genel Sayman yardımcısı Yılmaz Butur üye Ferzende Emre ve Genel Merkez Müdürü Bayram Kiraz katıldı. 

Gaziantep’ten Süper Ağırlama

Toplantı sonrasında TFFHGD GAZİANTEP şubesinin İmam Çağdaş Restaurant’ta organize ettiği akşam yemeğine geçildi. Yemekte Genel Merkez Yönetim Kurulu Dr. Abdurrahman  ARICI ve Yönetim Kurulu,7.Bölge Bölgesel Kurul Üyesi  Ziya ÇETİN, Şube Başkanları, Gaziantep il Hakem Kurulu Başkanı  Ahmet TAŞKIN ve üyeleri ,ASKF  Başkanı  Abdulkadir GÖZEGİR ,TÜFAD  Başkanı  İsmet SAVCILIOĞLU ,Duayen isim  Ziya TÜRKMEN  yer aldı. Yemekte TFFHGD GAZİANTEP Şube Başkanı Ömer Tevfik ÖZKOÇ, TFFHGD Genel Merkez Başkanı Dr Abdurrahman ARICI' ya günün hatırası olarak hediye takdim etti.


Yemek sonrasında ise TFFHGD GENEL Merkez Yönetim Kurulu kendi toplantısını gerçekleştirdi.
Gaziantep, misafir ağırlama da sınıfı pekiyi ile geçti. TFFHGD Genel merkez yönetim kurulu üyesi Abdülkadir Güven Ve İHK Başkanı Ahmet Taşkın ziyaretlerde, TFFHGD Gaziantep şube başkanı A klasman yardımcı hakemi Ömer Tevfik Özkoç ise gelen konuklarına aşırı derecede önem vererek takdire şayan ev sahipliği yaptı.
Gaziantep böylelikle Anadolu insanın misafirliğini bir kez daha ispatladı. Teşekkürler Gaziantep dedirtti.
 
 
  
Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ