" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.185.49
Online Ziyaretçi: 6
Bugün Toplam: 1230
Dün Toplam: 7012
Genel Toplam: 15186894
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

GENEL MERKEZ OKAN BURUK'A KIRGIN!

Tarih:

10 Aralık 2017 Pazar 20:43

Okunma:

1717

Yorum:

0     Yorum Yaz

GENEL MERKEZ OKAN BURUK'A KIRGIN!

GENEL MERKEZ OKAN BURUK'A KIRGIN!
TFFHGD, Okan Buruk'un hakemlerimiz hakkındaki konuşmalara karşı  kamuoyuna bir açıklama yaptı.
İşte bizlerde bu açıklamayı aynen yayımlıyoruz ve hakem camiasından bu açıklamalara karşı düşüncelerini bir yorum olarak bekliyoruz. 
Okan Buruk diyor ki; Türkiye'ye yabancı hakem gelmeli..!

Peki sizin Okan Buruk'a vereceğiniz bir cevap var mı?

Türk Futbol Kamuoyuna
Türkiye Liglerinde her kademede görev yapan hakemlerimizin üstlendikleri görevler göz önüne alındığında zaman zaman maç öncesi ve sonrası yöneticilerimiz ve Teknik direktörlerimiz vasıtasıyla eleştiriye tabi tutuldukları kamuoyunun malumudur. Yalnız Teknik Direktör Sayın Okan Buruk tarafından yabancı hakem söyleminin birkaç kez dile getirilmesi maalesef üzüntü vericidir. Dün yine Galatasaray-Teleset Akhisarspor maçı sonrası anılan teknik direktörümüz tarafından yine gündeme taşınmasını Türk Futbol Hakemleri olarak kesinlikle kabul etmemekteyiz. Daha öncede belirttiğimiz gibi Avrupa Liglerine baktığımızda hiçbir örneği olmayan bu isteğin Türkiye Liglerinde de hayata geçme olasılığı olmayacaktır. FİFA Listesindeki hakemlerimiz Avrupa’da zorluk derecesi yüksek maçlarda başarıyla görev yaparken, Sayın Cüneyt Çakır Dünya Kupası finallerine çağrılması Türk Futbol Hakemliğinin hangi seviyede olduğunun kanıtıdır.
Türk Futbol kamuoyunun sağduyusu ile ülke gençlerimizin her alanda olduğu gibi hakemlikte de birbirini takip eden başarıları elde edeceğine inancımız tamdır.
TFFHGD olarak beklentimiz son günlerde spor kamuoyu tarafından gündeme getirilen yabancı futbolcu sayısının kısıtlanarak kademeli olarak belirli bir sayıda tutulmasının konuşulduğu bugünlerde Türk Futbol Hakemlerimize gereken desteğin verilmesi ve onların yanında olunmasıdır.
Türk Futbol Hakemlerine desteklerini esirgemeyen TFF Başkanı Sayın Yıldırım Demirören ve yönetimine teşekkürlerimizle saygılar sunarız.
TFFHGD YÖNETİM KURULU 

Etiketler:

YORUMLAR

barıs gonen
yabancı hakem macını yonetır gıder.hakemlerımız futbolcu.yonetıcı.basın yonlendırmesı cesaretsız mac yonetımlerınden dolayı elestırıyor aradakı fark sacece cesart
18 Aralık 2017 Pazartesi 12:13
tffhakem
Hakemlere HEr platfpormada sahip çıkılmalı, sadece yabancı istendiğinde değil, Klasmanlarda yapılan haksızlıklarda, maç giderken yaşadığı sorunlarda, biz baba şeffatiyle ayrım yapmaksızın herkese sahip çıkılmalı ve açıklamanız için herkese teşekkürler,
11 Aralık 2017 Pazartesi 17:44
Hakem
Hakemine desteği her yerde bekliyoruz tahkim kuruluna giden hakemlerin gerekçeli kararı halen gelmedi ve talimatlara aykırı davranıyor tahkim kurulu 3 ay içerisinde gerekçeli kararı göndermesi gerekiyordu geçsinler bu işleri
11 Aralık 2017 Pazartesi 11:05

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ