" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.204.191.0
Online Ziyaretçi: 14
Bugün Toplam: 4834
Dün Toplam: 5580
Genel Toplam: 17637885
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

GENEL MERKEZDEN ŞUBELERE PARA YARDIMI

Tarih:

01 Ekim 2019 Salı 10:45

Okunma:

1862

Yorum:

0     Yorum Yaz

GENEL MERKEZDEN ŞUBELERE PARA YARDIMI

GENEL MERKEZDEN ŞUBELERE PARA YARDIMI
TFFHGD Genel Merkezi Ankara-İstanbul ve İzmir dışında kalan tüm illerin maddi sıkıntı içerisinde olduklarını bildiğinden dolayı 1500 lira para yardımında bulundu.

Edindiğimiz bilgilere göre; Genel merkez yönetimi TFF’nin Hakem ücretlerine ekonomik şartları ileri sürerek zam yapmaması nedeniyle il hakemlerini bir nebze de olsa rahatlatmak için il hakemlerinin ödemesi gereken vize bedellerini almadı. Bu miktar toplamda 160 bin lira tutuyordu.

Ayrıca Genel Başkan Dr. Abdurrahman Arıcı ve yönetim kurulunun yoğun temasları sonucu Futbol Federasyonu bütçesine il hakemlerine kıyafet yardımı koyulması sağlandı. Bunun tutarı ise 2 Milyon Tl.

Bu kıyafetler ise önümüzdeki ay dağıtılacak.
  

Etiketler:

YORUMLAR

DERVİŞ KAYA
son iki yılda ülkede değişmeyen tek şey hakem ücretleridir.(İl, bölgesel ve klasman hakemleri) ülkedeki ekonomik krizin bedelini hakemler vede memurlar ödememeli. devasa ekonomi(para) pastasının %80'nin direk veya endirek olarak faydalanan %20 lik kısımdan alınsın. genel merkezin bu girişimleri dobing değil ancak üzerine gelen eleştirileri "bakın biz birşeyler yapıyorum" demekten öteye birşey değildir. Ama ortada verilmesi gereken fakat verilemiyen hakkımız vardır. bu ara federasyon profesyonel sözleşmeli hakem uygulamasına geçmiş, VAR, AVAR sistemine geçmiş bunun için tüm altyapı vede ekonomik hazırlıklar tıkırında hallomuş ve hayata geçmiştir. ülkenin futbol bilen abisine uçuk rakamda tazminat ödeniyor, ve daha neler neler "ben kesin bilmiyorum" harcamalar yapılıyor. yukarıda iki farklı ödeme miktarından bahsediliyor. bende şöyle bir hesaptan bahsetsem. bu ülkede hakemler 2 (iki) dakika maçlara geç çıksa acaba tüm spor (futbol) paydaşlarına maliyeti ne kadar olur. saygı sevgi ve muhabbet ile...
03 Ekim 2019 Perşembe 11:23
İl Hakemi
Selam Ercan bey, öncelikle tşk ediyoruz genel merkezin bu duyarliliğindan dolayı. Kimi illerimizde maç sayılara çok az bundan dolayi vizelerde ödenenlerde ve kıyafetlerde sıkıntı oluyordu zaten. Birde vize için her sezon alınan sağlik heyet raporu için genel merkezimiz sağlık bakanlığı ile görüşüp illerde ki devlet hastahanelerinde raporlar için ücret ödenmemesi veya indirimli yapilması çok iyi olacaktır. Nihayetinde Türkiye Futbol federasyonuna Türk futboluna hizmet edeceğiz Türkiyenin devlet hastahanelerinden de bu hizmetinden ücretsiz veya indirimli yararlanmamız iyi olurdu teşekkürler...
01 Ekim 2019 Salı 14:54
Ümid Yıldırım
Hocam hakem ücretleri hakkında gelişte var mı?
01 Ekim 2019 Salı 13:42

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ