" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.167.15.6
Online Ziyaretçi: 18
Bugün Toplam: 6336
Dün Toplam: 7487
Genel Toplam: 15210247
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

GÜLE GÜLE AHMET AKYURT

Tarih:

24 Haziran 2013 Pazartesi 01:11

Okunma:

4131

Yorum:

0     Yorum Yaz

GÜLE GÜLE AHMET AKYURT

GÜLE GÜLE AHMET AKYURT

Antalya bölgesi Eski Ulusal Gözlemcilerinden ve İHK Başkanı Ahmet Akyurt,  65 yaşına geldiği için gözlemcilik hayatına son noktayı koymuş oldu.
Bu konu ile Hakemin Sesi’ne bir veda mesajı gönderdi. Bizlerde bu mesajı sizler için yayınlıyoruz..
Değerli ağabeylerim, hocalarım ve sevgili kardeşlerim..  Öncelikle bu camianın bir neferi olarak görev yapmaktan son derece memnun oldum. Çok güzel dostluklar ve arkadaşlıklar edindim. Zaman zaman bazı arkadaşlarımla da ters düştüğümüz de oldu. Bunlar kesinlikle kişisel ihtiraslar değil, fikir teatisi olarak anlatmak istediklerimizdi. Bu camia futbol ailesinin en temizidir. Bir düşünün..Hakem, Saniyelerin ve dilimleri arasına sıkışan bir enstantaneyi beyinleri algılayacak ve oradan verilen emir ile düdüğü dudaklarına götürecekler ve üfleyecekler.  Ve bu çalınan düdük bazılarını sevindirecek ve bazılarını kahredecektir. Burada önemli unsur Vicdan’dır. Eğer bir hakem verdiği kararlardan ötürü vicdanen müsterih ise gerisi boştur. Bu sadece hakem için geçerli değildir. Hakem yöneticileri de , adalet dağıtan birim olan hakemler kadar objektif, tarafsız ve ihtirassız olmalılar.
Bu duygularla camiamızdan öbür dünyaya intikal etmişler için Allahtan rahmet, yaşayan duayenlerimiz ve ağabeylerimiz için uzun ömürler ve de hakem kardeşlerimize de bundan sonraki hakemlik yaşamlarında üstün başarılar, sağlıklar ve mutluluklar diliyorum. Allaha emanet olun .. Sizleri seviyorum.

Ahmet Akyurt

0532 284 08 53Bir yorum
 
Değerli Ahmet Akyurt ağabey.. Öncelikle bu camiaya hizmetlerinden ötürü Hakemin Sesi olarak teşekkür ederim. Antalyalı hakemler arasında farklı bir kişiliğe sahiptin. Entelektüel, yeniliğe açık ve sevecen biri olarak tanıdım sizi. Sizinle ilgili farklı söylemlerde bulunanlar oldu bana. Hiç kulak bile asmadım. Önce kendilerine baksınlar. Bazı insanları çekemezler. Nedenine gelince onlardan daha fazla bilgi birikimine, modernliğe ve dil bilgisine sahip olduğun için.. Her yolun bir sonu var. 65 yaşına geldin ve gözlemciliğin bitti. Edindiğin dostluklar ve arkadaşlıklar sana yeter de artar bile. Bundan sonra ki yaşamında sana sağlık ve mutluluklar diliyorum. Sakın ha bir yerlere kaybolma yapacağımız çok iş var daha..

Ercan Durna

Etiketler:

AHMET AKYURT

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ