" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.90.204.233
Online Ziyaretçi: 8
Bugün Toplam: 537
Dün Toplam: 3838
Genel Toplam: 15831617
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

HAKEM ALİ ZAĞLI BIRAKTI!

Tarih:

03 Nisan 2018 Salı 23:59

Okunma:

2988

Yorum:

0     Yorum Yaz

HAKEM ALİ ZAĞLI BIRAKTI!

HAKEM ALİ ZAĞLI BIRAKTI!
Hakem camiasının sevilen isimlerinden biri olan Muğla Bölgesi B Klasman Hakemi Ali Zağlı, bize göndermiş olduğu bir yazı ile hakemliği bıraktığını açıkladı.
Göndermiş olduğu yazı aynen şöyle; 8 Eylül 2002 tarihinde profesyonel ligde çıkmış olduğum ilk müsabakadan bugüne 329 profesyonel müsabaka, sayamadığım kadar amatör müsabakada görev alarak, onur ve şerefle 19 yıl boyunca yaptığım hakemlik vazifemi 3 Nisan 2018 tarihi itibariyle sonlandırmış bulunuyorum. 
Hakemlik sürem boyunca görev alan bütün TFF Başkan ve üyelerine, Merkez Hakem 
Kurulu Başkan ve Üyelerine, sahada birlikte görev yaptığım hakem ağabey ve kardeşlerime , gözlemci ve temsilci hocalarıma, Hakem işleri çalışanlarına sevgi, saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum. 
Bilgi ve gereğini arz ederim.03.04.2018 MUĞLA 
Ali ZAĞLI 

 
Ali Zağlı kardeşimize Güle güle demiyoruz çünkü hakem camiası onu mutlaka bırakmayacak ve camia içerisinde YENİ  görevler verecektir.
Hakemin Sesi olarak hakem camiasına hizmetlerinden ötürü teşekkür eder, bundan sonraki yaşantısında başarılar ve sağlıklı mutlu günler dileriz. 

Etiketler:

YORUMLAR

Yüksel Okçuoglu
SEVGİLİ ALİ ZAGLI\'YA MHK nda çalıştıgım sürelerde tanımaktan son derece memnun oldugum ender kişilerden biridir.Hakemlikte yapabildiginçe çok güzel müsabakalar yönetti.Talimatlar geregi klasmanında en iyilerinden biriydi.Ançak onun bilinmeyen bir yönü vardırki Adamlıkta olması gereken saygı ve sevgi yogunluhu Tonlarça agırdır.Özdemir Erentok İsimli bir Hoçamıza son senelerinde bir evladın Babasına yapması gereken tüm hizmetleri yerine getirmiş asil bir kardeşimizdir.Özdemir Hoçayı ölüm yolçuluguna çıkana kadar her işini yerine getirmiş karelkterli bir Adamdır .Yolun açık olsun Sevgili Zaglı Bu Camianın sana ihtiyaçı var.Sevgiyle kal.Görevini yapmış bir kişi olarak kendinle gurur duyabilirsin Kal saglıçakla.
24 Nisan 2018 Salı 18:46
Recep Kaya
Ali kardesimin bu karari oncelikle kendisi ve ailesi icin hayirli olsun.Bundan sonraki yasaminda saglik ve mutluluklar dilerim.Recep Kaya
09 Nisan 2018 Pazartesi 10:35
ahmet akyurt
Bu camıada tanıdığım gözlemciliğini yaptığım onurlu dürüst görevine sadık bu camiaya layık bir insan olarak tanıdım verdiğin karar hakkına hayırlı olsun bundan sonrakı yaşamında başarılar dilerim.
04 Nisan 2018 Çarşamba 08:47

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ