" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.87.253.202
Online Ziyaretçi: 9
Bugün Toplam: 5528
Dün Toplam: 5976
Genel Toplam: 15441170
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

HAKEM DERNEĞİ KALELERİ(İSTANBUL)

Tarih:

09 Şubat 2018 Cuma 23:52

Okunma:

2412

Yorum:

0     Yorum Yaz

HAKEM DERNEĞİ KALELERİ(İSTANBUL)

HAKEM DERNEĞİ KALELERİ(İSTANBUL)
Biz TFFHGD illerin şubelerini birer kale başkanlarını kale komutanı yönetim kurulu üyelerinin hepsini birer cengaver olarak görüyoruz. Hakemlerin eğitimlerini, sosyal olma durumlarını, İHK’ların toplanacağı yerleri TFF vermesi gerekirken bunları dernekler üstleniyor. Bu ulvi görevi yerine getirmeye çalışan şubeleri tanıtma kararı aldık.
İlk olarak da Türkiye’de en çok hakem sayısına sahip olan İstanbul’dan başlıyoruz. Diğer illeri de tanıtmaya devam edeceğiz. Bu konuda lütfen Ercan Durna ile iletişime geçmeniz önemli rica olunur.

TFFHGD İSTANBUL ŞUBESİ
Süleyman Abay: (Başkan)1973 doğumlu. Grafiker ve reklam ajansı sahibi. 24 yıllık hakem olan Abay, 11 yıl Süper Lig, 3 yıl A klasman hakemi olmak üzere 22 yılı çeşitli klasmanlarda görev yaptı. 2004 -2006 yılları arasında şube başkanlığı, 2 dönem genel merkez yönetim kurulu üyeliği yaptı.

Mehmet Ali Taşçı: (Başkan Vekili): 1960 Rize Pazar Doğumlu. İşletme Fakültesi Mezunu.25 yıllık hakem ve şuanda Ulusal Futsal Gözlemcisi. İnşaat ve turizm işi ile ilgileniyor. Evli,2 çocuk babası

Cüneyt Taner: (Genel Sekreter) 1978 İstanbul doğumlu. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Mezunu. Klasman gözlemcisi.13 yılı klasman hakemliği olmak üzere 15 sene hakemlik yaptı. Turizm sektöründe çalışmakta. İngilizce biliyor.

M.Kamil Biricik: (Sayman): 1967 İstanbul Doğumlu. 20 yıl hakemlik yapan Biricik, A klasman hakemi olarak hakemliği bıraktı. Klasman gözlemcisi ve il eğitimcisi. Mali müşavir, muhasebeci.

Sebahattin İçöz : (Üye) 1956 Doğumlu. Marmara Üniversitesi Alman Dili Edebiyatı Mezunu. S.Lig Yardımcı hakemliği dahil birçok klasmanda görev yaptıktan sonra, ulusal gözlemcilik yaptı. Bankacılık sektöründen emeklidir.

Cengiz Özkul : (Üye) 1969 doğumlu. Klasman gözlemcisi. 8 yılı klasman olmak üzere 12 yıl hakemlik yaptı. Şu an klasman gözlemcisi olarak görev yapmaktadır. Emekli astsubay olan Özkul, özel bir firmada yöneticidir.

Erdem Bayık : (Üye) 1978 istanbul doğumlu.17 yıllık hakem. Süper Lig Yardımcı Hakem Kadrosunda. 170 Üzerinde S.Lig müsabakasında görev yaptı. Kocaeli Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Su Ürünleri Bölümü Mezunu, ayrıca and. Üniversitesi spor yönetimi son sınıf öğrencisi. İngilizce biliyor. 

 Cemal Bingül : (Üye) 1974 İstanbul Doğumlu 1996 yılında hakemliğe Başladı. 13 Sezon Süper Lig Yrd hakemliği yaptı. Şuanda Klasman Yrd Hakem kadrosunda. Serbest muhasebeci mali müşavir. Evli ve 2 çocuk babası.

Erdoğan Özkaya : (Üye)1978 İstanbul doğumlu. C Klasman Hakemi. 19 yıldır hakemlik yapmakta. Gelişim Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümünde Yüksek Lisans yapmakta.  İBB Spor İstanbul’da Yönetici Pozisyonunda. 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ