" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.90.204.233
Online Ziyaretçi: 9
Bugün Toplam: 529
Dün Toplam: 3838
Genel Toplam: 15831609
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

HAKEM DERNEKLERİ KALELERİ(SAKARYA)

Tarih:

23 Şubat 2018 Cuma 23:30

Okunma:

1978

Yorum:

0     Yorum Yaz

HAKEM DERNEKLERİ KALELERİ(SAKARYA)

HAKEM DERNEKLERİ KALELERİ(SAKARYA)
 Dernekleri tanıtmaya devam ediyoruz. Türkiye’deki önemli illerden bir tanesi de Sakarya. TFFHGD Sakarya şubesi bize göre Türkiye’nin en başarılı derneğidir.  Neden derseniz bu ilimizde olan dernek tesisleri hiçbir ilimizde yok da ondan. Gerçektende kendilerini tebrik ediyoruz. Buradan genel başkan adaylarına sesleniyoruz; Özgür Aygün gibi girişimci, kendini hizmete adamış birisini kadrolarınızda düşünün.. 


Özgür AYGÜN: BAŞKAN

1975 Sakarya doğumlu. SAÜ BESYO Yüksek Lisans mezunu olup Sakarya Söğütlü İlçesinde Gençlik Spor Müdürü olarak görev yapmaktadır. 14 yıldır klasman hakemliği yaptı. ^yıldır da Bölgesel Gözlemci olarak görev yapmaktadır. Aygün evli ve iki çocuk babasıdır.

Ahmet ÖZTÜRK:
 Başkan vekili


1963 yılında Kayseri'de dünyaya geldi. Emekli ve Lise mezunudur. 10 yıl il hakemliği, 5yıl klasman hakemliğ yaptı. 5 yıldan beri de il gözlemcisi olarak görev yapıyor, evli ve iki çocuk babasıdır.

Burhan ÇAKAR: Genel SEKRETER


1962 Sakarya doğumlu. emekli ve lise mezunu. 15 yıl il hakemliği yaptı. 10 yıldan beri de il gözlemcisi olarak görev yapmaktadır. Çakar evli ve iki çocuk babasıdır. 

Engin BIÇAK: SAYMAN

1984 yılında Sakarya'da doğdu. Lise mezunu. Tıbbi sekreter olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babası olan Bıçak 8 yıldan beri il hakemi olarak görev yapıyor.

Yücel İNCE: ÜYE


1975 Sakarya doğumlu. Üniversite mezunu. Sakarya Büyükşehir Belediyesinde Kamu Uzmanı olarak çalışmaktadır. 15 yıl il hakemliği, 5 yıldan beri de il gözlemcisi olarak görev yapmaktadır. İnce evli ve iki çocuk babasıdır.

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ