" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.90.204.233
Online Ziyaretçi: 9
Bugün Toplam: 535
Dün Toplam: 3838
Genel Toplam: 15831615
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

HAKEMİN SESİ MARKASI UZUN SÜRELİ OLACAK

Tarih:

11 Nisan 2018 Çarşamba 01:28

Okunma:

1642

Yorum:

0     Yorum Yaz

HAKEMİN SESİ MARKASI UZUN SÜRELİ OLACAK

HAKEMİN SESİ MARKASI UZUN SÜRELİ OLACAK
Hakemin Sesi ilk olarak İstanbul Hakem Derneği tarafından yayın hayatına sokulmuştu. Dergi olarak Türk hakemliğine çok önemli hizmet verdi.
Bende bu dergide önce muhabir olarak daha sonra genel yayın yönetmeni olarak zevkle görev yaptım.
 
O günlerde hakem camiasının nabzını tutuyordu. Orada çıkan her söyleşi ve her haber olay oluyordu. MHK bu dergiye çok önem veriyor ve takip ediyordu.
Daha sonra TFFHGD kuruldu. Hakemler tek çatı altında buluştu. Hakemin Sesi burada yine ön plandaydı. Her ay hem eğitim hem de haber nitelikli çıkıyordu. Doyuruculuğu ise tartışılmazdı.

O zamanlar şahsım olarak röportajları ben yapıyordum. 3 büyük takımın teknik direktörleri  Beşiktaş Teknik direktörü Gordon Milne- Fenerbahçe Teknik direktörü Veselinoviç, Milli Takım Teknik direktörü Piontek, Fatih Terim, Galatasaray  Teknik direktörü Mustafa Denizli, Bursaspor Teknik direktörü Yılmaz Vural, Trabzon’dan Özkan Sümer, Federasyon başkanları, dönemin önde gelen  hakemleri ve spor adamları ile söyleşiler yaptım.

Daha sonra internetin hayatımızın bir parçası olduğu günlerde genel merkez artık dergiyi çıkarmamaya başlamıştı.
Bu konu ile ilgili şahsıma duayenlerimizden Hakemin Sesi’nin devam etmesi  önerileri gelmeye başlamıştı. Duayenlerimiz Muzaffer Sarvan, Ertuğrul Dilek, Talat Tokat, Yavuz Tunç o günlerde büyük destek verdi. Zamanın MHK Başkanı Oğuz Sarvan da destek verenler arasındaydı. Hakemin Sesi 2 sene aylık gazete olarak çıktı. Daha sonra internet haber portalı haline gelerek haberler anında sizlerle buluştu.
 
İyi de bu dergiyi daha önce dernek çıkarmıştı. Ercan Durna derginin imtiyaz sahibi nasıl olacaktı?

Türk Patent Enstitüsüne başvurduğumuzda Hakemin Sesi müsait görünüyordu. Hakem Derneğinde yıllarca yayın hayatına devam edilmiş ancak isim patenti alınmamıştı. Ercan Durna bundan 10 yıl önce başvuru yaptı ve 6 ay askıda kaldı ve kimse itiraz etmeyince Hakemin Sesi’nin imtiyaz sahibi oldu. Marka tescilleri 10 yıllık olduğu için bu süre dolmuştu ve yenilendi ve bir 10 yıl daha sizler adına hizmet vermeye devam edecek.
Sizlerle daha nice on yıllara..

Hakemin Sesi.. Türk Futbol Hakemlerinin GerçekSesi.

 Bu vesileyle sloganımızı bir kez daha yazalım.

Hakemin adamı olmaz. Hakem de kimsenin adamı olmamalı.. 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ