" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.87.253.202
Online Ziyaretçi: 14
Bugün Toplam: 5825
Dün Toplam: 5976
Genel Toplam: 15441467
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

HAKEMİN SESİ PROJELERE DOYMUYOR!

Tarih:

20 Mart 2013 Çarşamba 01:37

Okunma:

2960

Yorum:

0     Yorum Yaz

HAKEMİN SESİ PROJELERE DOYMUYOR!

HAKEMİN SESİ PROJELERE DOYMUYOR!
 
Hakemin Sesi’nin eğitim dalında yaptığı hizmetler hakem camiasının dışına taştı.
18 Mart Pazartesi akşamı saat 19.30 da Kağıthane Kulüpler Birliği’nin organize ettiği panelde Hakemin Sesi İmtiyaz Sahibi Ercan Durna, Eski FİFA hakemlerimizden Ertuğrul Dilek ve gazeteci ve spor yorumcusu Hayri Ülgen sporcularla buluştular. Bu panele Kağıthane Belediye, Başkanı, Fazlı Kılıç da katıldı.

Kağıthane Belediyesi Nikah Salonunda gerçekleşen panelin moderatörlüğünü Ercan Durna yaptı. Panelde futbolcu, hakem anlaşmazlıkları, futbolcu hakem ilişkileri, hakem- teknik adam ve yönetici ilişkileri anlatıldı. Slayt gösteriyle eğitim pekiştirildi. Eski Üst Klasman Yardımcı Hakemlerimizden Ercan Durna, Eski FİFA hakemlerimizden Ertuğrul Dilek ve Eski Milli Futbolcularımızdan Gazeteci Ve Spor Yorumcusu Hayri Ülgen, tecrübelerini genç sporcularla paylaştılar. Soru yağmuruna tutulan panelistler bu sorulardan bir hayli memnun kaldılar.

Panele Kağıthane’de ikamet eden takımlar iştirak ederken Paneli Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Başkan Yardımcısı Hasan Çakır, Kağıthane Kulüpler Birliği Başkanı Hasan Cevahir, Başkan yardımcısı ve Belediye Meclis Üyesi Ömer Tüfekçi ile birlikte çok sayıda sporcu, teknik direktör ve yönetici katıldı.

Burada bir konuşma yapan Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, sporculara çok önem verdiğini, tesis açısından en zengin ilçelerden biri olduklarını, her spor kulübüne eğer 5 branşta katıldıkları takdirde para, malzeme ve araç tahsis ettiklerini söyledi. Başkan Kılıç, spor olarak sadece futbola değil de diğer branşlara da yardım ettiklerini ifade ederken panele katılan ülkemizin sporda önde gelen 3 değerinin ilçelerindeki sporculara eğitim vermesini çok anlamlı buldu ve kendilerine teşekkür ederken bunun daha sıkça yapılmasını istedi.

Panel bittikten sonra sporcular panelistlerle fotoğraf çektirme yarışına girdiler.Ercan Durna- Ertuğrul Dilek ve Hayri Ülgen panelde konuşurken..

Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ve Bşk Yrd. Hasan Çakır paneli takip ettiler.Kulüpler fotoğraf çektirme yarışına girdiler..

Kağıthane Kulüpler Birliği Başkanı Hasan Cevahir (en başta.). Panelin düzenlenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Etiketler:

HAKEMİN SESİ

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ