" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.87.253.202
Online Ziyaretçi: 8
Bugün Toplam: 5906
Dün Toplam: 5976
Genel Toplam: 15441548
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

HAKEMİN SESİ TÜRKİYE YOLLARINDA!

Tarih:

05 Ocak 2013 Cumartesi 01:28

Okunma:

3658

Yorum:

0     Yorum Yaz

HAKEMİN SESİ TÜRKİYE YOLLARINDA!

HAKEMİN SESİ TÜRKİYE YOLLARINDA!
Şanlıurfa futbol dünyasının efsane isimlerini ağırladı. Urfanatik Gazetesi ve Hakemin Sesi’nin işbirliğiyle düzenlendiği ”Türk Hakemliğinin Tarihsel Gelişimi ve Futbolcu Hakem İlişkileri“ paneli Dedeman Otelinde yapıldı.
Hakemin Sesi’nin Türkiye turu devam ediyor. Bu sefer ki durağı Şanlıurfa oldu.
Şanlıurfa’daki Amatör futbolcuları, Hakemleri ve Gözlemcileri bir araya getirerek onlara unutulmaz bir gün yaşattı.
Dedeman Otelde yapılan panele Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Kırıkçı, Urfanatik Gazetesi Sahibi Tahir Gülebak, Evren sanayi koop. Başkanı Mustafa Arslan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, ASFK Başkanı Bahattin Canbeyli, İl futbol Kurulu Başkanı Abdurrahman Çadırcı, Futbol Federasyonu Klasman gözlemcisi Zübeyir Kılıç, Hakemler, gözlemci, Amatör kulüpleri ve Taraftarlar dernekleri katıldı.
Şanlıurfa’ya hizmet etmeyi kendine bir ilke edinen Urfanatik Gazetesi ve Türkiye’de isim tescilli tek hakem sitesi olan Hakemin Sesi’nin  katkılarıyla düzenlenen panele Eski FİFA Hakemi Eski Merkez Hakem Kurulu Üyesi Talat Tokat, Eski FİFA Hakemi Eski Merkez Hakem Kurulu Üyesi Ertuğrul Dilek, Şanlıurfa’lı Milli Futbolcu Urfanatik ve Takvim Gazetesi köşe yazarı TRT Spor Yorumcusu Hayri Ülgen, Eski Süper Lig Yardımcı Hakemi ve Hakemin Sesi İmtiyaz Sahibi Ercan Durna katıldı.
Açılış Konuşmasını Urfanatik Gazetesi Sahibi Tahir Gülebak yaptığı konuşmada “Türkiye’nin çınar ağaçlarını diyerek söze başlamak istiyorum bizi kırmayarak buraya gelen Sayın Hayri Ülgen, Ertuğrul Dilek, Talat Tokat ve Ercan Durna’ya teşekkür ediyorum, değerli büyük hakem ağabeylerimiz ve bizleri her yerde temsile eden değerli büyüğümüz Hayri Ülgen’e canı gönülden teşekkür ederim Urfanatik Gazetesi olarak spor’la uğraşan herkesin sesi olmaya biz kendimize görev bildik. Bugün bizi yalnız bırakmayan Türkiye’nin çınar ağaçlarına teşekkür ediyorum”
Gençlik ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız” Türkiye’nin gururu olan Türk sporun duayenlerinden ve Türk hakemlerin duayenlerinden buraya geldikleri için teşekkür ediyorum gerçekten konu çok güzel ”Türk Hakemliğinin Tarihsel Gelişimi ve Futbolcu Hakem İlişkileri“ hakemlik bana göre en zor meslektir. Anında karar vermek zorunda nüfus oranına göre tesis oranlarımız geçen yıllara göre şimdi büyük tesisleşme yaşanıyor”
Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba “Spor Belediye’yi esas ilgilendiren en önemli alanlardan birisi gençlerimize yapacağımız en iyi katkılardan birisi spor sahaları, spor alanları, voleybol, futbol, basketbol alanları kazandırmak geldiğimiz günden beri elimizden geleni çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürüyoruz şuanda 11 yakım semt sahası yapmışız bu sen 9 semt sahası programımıza koyduk Amatör spor verilmek üzere ihalesine verdik çok güzel bir saha kazandıracağız “
Panel katılan katılımcılara plaket verildi. Ertuğrul Dilek’in plaketin Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Talat Tokat’ın plaketin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, Hayri Ülgen’in plaketini Urfanatik Gazetesi sahibi Tahir Gülebak ve Ercan Durna’nın Plaketini Evren sanayi koop. Başkanı Mustafa Arslan verdi.Panel yapılan konuşmalarla sona erdi.
Panelden sonra Şanlıurfa’nın meşhur sıra gecesine geçildi.Geceye Vali Celalettin Güvenç de katıldı. Gecede Talat Tokat çiğ köfte yoğururken, Ertuğrul Dilek söylediği birbirinden güzel şarkılar ile bolca alkış aldı. Ercan Durna genç hakemlerle halaylar çekerken Hayri Ülgen ise yöresel türküler okudu.
Gece ilerleyen saatlere kadar sürdü.
 
 
Ercan Durna Urfa'nın gözde hakemleri Ekrem Gerginci ve Mikail Cihangir ile birlikte görülüyor.
Vali Celalettin Güvenç, sıra gecesinde duayenlerle birlikte görülüyor.Sanatçılar izlemeye değerdi.


sıra gecesi vur patlasın çal oynasın..


Talat Tokat çiğ köfte yoğururken görülüyor..Etiketler:

Hakemin Sesi yollarda..

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ