" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.185.49
Online Ziyaretçi: 10
Bugün Toplam: 1161
Dün Toplam: 7012
Genel Toplam: 15186825
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

HAKEMLER DE ÇİÇEK VERİR..!

Tarih:

30 Kasım 2017 Perşembe 12:31

Okunma:

1542

Yorum:

0     Yorum Yaz

HAKEMLER DE ÇİÇEK VERİR..!

HAKEMLER DE ÇİÇEK VERİR..!
Zonguldak İHK Başkanlığına yeni atanan Yrd. Doç. Dr. Evren ATIŞ, olumlu sinyaller vermeye başladı. Herkes tarafından sevilen ve uzlaştırıcı özelliği olan, kibar konuşmasıyla insanları kırmamaya çalışan birisi. Bunun yanısıra sosyal yönünü de ortaya çıkarmaya başladı.
Göreve başlar başlamaz eğitimlere ve özelliklede atletik yapıları iyi olan Zonguldak hakemlerini daha da ileriye götürme çabası içerisine girdi. Bazı kurumlara nezaket ziyaretlerinde bulundu.
24 Kasım Öğretmenler günü olması nedeniyle Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek’i makamında ziyaret ederek çiçek takdim ettiler ve Öğretmenler gününü kutladılar.
Bunun yanı sıra şu anda diğer şehirlerimizde de olduğu gibi Zonguldak ta da milli eğitimin okul müsabakaları oynanıyor. Bunu da fırsat bilip 24 Kasım’da okul sporları müsabakasına çıkan hakemler, takımları başında maça gelen öğretmenlere de  sahada  çiçek verip günlerini kutladılar.
 
Bir Taşla İki kuş!
 
Bu ziyaretler sonucu Milli eğitim camiasında görev yapan öğretmen,  idareci, memur ve teknisyen gibi hakem ve gözlemcilerinin müsabakalarda daha kolay görev alabilmeleri için İl Milli Eğitim Müdüründen izinler alındı.
Tebrikler Zonguldak..
    
Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ