" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.87.253.202
Online Ziyaretçi: 11
Bugün Toplam: 5545
Dün Toplam: 5976
Genel Toplam: 15441187
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

HAKEMLERDEN YENİ YIL MESAJI

Tarih:

27 Aralık 2012 Perşembe 02:14

Okunma:

5734

Yorum:

0     Yorum Yaz

HAKEMLERDEN YENİ YIL MESAJI

HAKEMLERDEN YENİ YIL MESAJI
 
  Bu dünyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır. Nice mutlu yıllar hakem camiasına  yakışacaktır..  Bu dileklerle tüm hakem camiasının yeni yılını kutlar, sağlık, mutluluk ve üstün başarılar dilerim.

Bülent Yıldırım
FİFA Hakemi

  Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2013 yılının ülkemiz, ailemiz ve camiamız için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.. 

 
Hüseyin Göçek
FİFA Hakemi

Her yeni yıl yeni bir umut demektir. Yeni yılın tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diler, hakem camiasının yeni yıllarını kutlar, sağlık, mutluluk ve bir ömür boyu başarılar dilerim.

M. Kamil Abitoğlu
Üst Klasman Hakemi

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2013 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..Suat Arslanboğa
Üst Klasman Hakemi


Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatınızı dolduracağı bir yıl olması dileğiyle tüm hakem camiasının yeni yılını kutluyor sağlıklı ve başarılı bir yıl diliyorum.


Çağatay Şahan
Üst Klasman Hakemi


Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Yaşar Kemal Uğurlu
Üst Klasman Hakemi

Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep sizinle olsun.
Mutlu Yıllar!


Deniz Ateş Bitnel
Üst Klasman Hakemi

 ♥ Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle hakem camiasının yeni yılını kutlar sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.


Mesut Çarık
Eskişehir Bölgesi Ulusal Hakem
Bulutsuz gökyüzü sizin olsun demiştim; ümitleriniz solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmamanız ve hayallerinize kavuşmanız dileğiyle.. Tüm hakem camiasının yeni yılı kutlu olsun.Özkan Çeliker
Denizli Bölgesi Ulusal Hakem

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!M.Emre Atasoy
Ankara Bölgesi Ulusal Hakem

Ulusumuzun, futbol ailesinin ve hakem camiasının yeni yıllarını kutlar, sağlık, mutluluk ve her şeyin gönüllerince olmasını dilerim.

Ekrem Gerginci
ŞanlıUrfa Bölgesi Ulusal Hakem

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle hakem camiasına mutlu yıllar..


Mehmet Karanlık
Hatay Bölgesi Ulusal Hakem

  Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları sizinle  olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar.. 

Oğuz Kaan Turan
Malatya Bölgesi Ulusal Hakem

Geçip giden koca bir yıl geride kalsın.  2013 yılı hakem camiası için altın yıl olması dileğiyle herkesin yeni yılını kutlar esenlikler dilerim.

Burak Astar
Antalya Bölgesi Ulusal Hakem
  2013 yılı öyle bir yıl olsun ki, camiamız için sağlık, mutluluk ve başarı birbirleriyle özdeşsin. Aileleriyle birlikte herkese  mutlu yıllar diliyorum.

Osman Ender Bulut
Zonguldak Bölgesi Ulusal Hakem
  Bu dünyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır. Nice mutlu yıllar camiamıza yakışacaktır.. 
Her şey gönlünüzce olsun.
Mehmet Güven
Mersin bölgesi Ulusal Hakem

 Sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum. 


Özer Özden
Ankara Bölgesi Ulusal Hakem
Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle Mutlu Yıllar diliyorum.

Sarper Barış Saka
Ankara bölgesi Ulusal Hakem

Tüm hakem camiasının yeni yılını kutlar aileleriyle birlikte mutlu bir yaşam sürmelerini diliyorum.


Erhan Sönmez
Bursa Bölgesi Ulusal Hakem

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Herkesin yeni yılını kutluyorum. 


Serkan Tokat
Ankara Bölgesi Ulusal Hakem

Nerede yaşam varsa, orada umut vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar sizlerin olsun.Mutlu yıllar dilerim.Ömer Teyfik Özkoç
G.Antep bölgesi ulusal Yardımcı Hakem


Yeni yılınızı tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinizle birlikte görmenizi ve geçirmenizi diliyorum. Mutlu Seneler...
 
Murat Düzgün Zincidi
Tunceli bölgesi Ulusal Yardımcı Hakem

2012 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2013 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizinle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!

Mikal Cihangir
Şanlıurfa bölgesel Hakem

 Bir yıl daha geçti. Mutluluğunuzun ömür boyu devam etmesini, yaşantınızda hiç bir şeyin sizi üzmemesini diler ve yeni yılınızı candan kutlarım.

Ayhan Sekendiz
Afyonkarahisar Bölgesel Hakem

Hakem camiasının yeni yıllarını kutlar müsabakalarında üstün başarılar diler aileleriyle birlikte mutlu ve sağlıklı bir yaşam sümelerini dileriz.

KONYA HAKEM VE GÖZLEMCİLERİ

Etiketler:

YENİ YIL MESAJI

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ