" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 18.204.55.168
Online Ziyaretçi: 14
Bugün Toplam: 12752
Dün Toplam: 8925
Genel Toplam: 18737780
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

HAMZA IŞIN DEPREM BÖLGESİNDE

Tarih:

29 Ocak 2020 Çarşamba 22:37

Okunma:

1627

Yorum:

0     Yorum Yaz

HAMZA IŞIN DEPREM BÖLGESİNDE

HAMZA IŞIN DEPREM BÖLGESİNDE
29 Ocak 2020  Çarşamba günü MHK üyesi Bölge sorumlusu Hamza Işın, Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından can kayıpları yaşanmıştı. Hamza Işın, geçmiş olsun dileklerini iletmek ve onların acısını paylaşmak için Elazığ’a geldi. Yanında bölgesel Hakem Kurulu üyeleri de vardı. Önce hakem camiasıyla biraraya geldi  daha sonra ASKF Başkanı Mustafa Gür’ü ziyaret etti ve geçmiş olsun dileklerini orada da sundu.
Özünde temiz ve duygusal bir insan olan Hamza Işın, sonra depremde annesi ve kuzenini kaybeden Özgen Fatih Kalay ‘ın ablasını Şehit Feti Sekin Şehir Hastanesinde ziyaret etti ve orada duygusal anlar yaşadı.
Ayrıca  MHK Başkanı Zekeriya Alp Elazığ İl Hakem Kurulu Başkanı İnanç  Özgen ile telefonla görüştü ve deprem nedeniyle taziye ve geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
VAN’IN YARDIMI ELAZIĞ’A ULAŞTI

Daha önce Vanlı hakemlerin deprem nedeniyle Elazığlı hakem camiasına yardım yaptığı haberini yapmıştık. Bu yardımlar Elazığ’a ulaştı.
İHK Başkanı İnanç Özgen gelen yardımlar karşısında duygulandı ve Van hakem camiasına teşekkür etti ve ihtiyaç sahiplerine yardımın ulaştıracaklarını söyledi. 

Etiketler:

YORUMLAR

Muzaffer ÇEÇEN-ANKARA
Hamza Hocaya, gösterdiği nezaketten dolayı teşekkürler.Hemşehrilerime ben de geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.Ayrıca,duayenler Osman Erdal Fırat ve Mustafa Gündüz hocaları da toplantıya davet etmeleri beni derecesiyle mutlu etmiştir.Vefa işte böyle bir olgudur.Lütfen eski hocalarımızı unutmayalım.Saygılar.
30 Ocak 2020 Perşembe 22:27

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ