" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.39.106
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 2082
Dün Toplam: 3528
Genel Toplam: 16198693
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

HARBİ YORUM YAZANLAR DA VAR..!

Tarih:

23 Eylül 2018 Pazar 01:08

Okunma:

2760

Yorum:

0     Yorum Yaz

HARBİ YORUM YAZANLAR DA VAR..!

HARBİ YORUM YAZANLAR DA VAR..!
Ülkemizde adını vererek yorum yapan veya demeç veren insanlara rastlamak mümkün değil. Ne zaman hakemlikleri veya gözlemcilikleri bitiyor o zaman zehir zemberek açıklamalar yapıyorlar.
Ankara bölgesi il hakemlerinden öyle bir hakem çıktı ki; Mert, dürüst ve açıkça alenen yorum yaptı. Bu kişi Oğuzhan Yılmaz.
 
Kendi Facebook sayfasındaki yazmış olduğu yazıyı aynen yayımlıyoruz..
 
10 senelik hakemlik hayatım boyunca sadece 1 koşuyu koşamadım! (Malum şahsın koşu ekibi Türkiye'de birçok ilde hakemlerin "yok ayağın topuğu havada, yok popon geride " diyerek canlarını yaktı.
Benim koşu grubumda arkamda hakem olmasına rağmen ben cezalandırıldım, onlar da şahitti ama ;beni kuruldaki hocalardan biri desteklemediği, siyasi bir tanıdığım olmadığı ve babam-amcam hakem olmadığı için kimse desteklemedi,dinlemedi.
 
Aynı koşuda Çorum bölgesinden koşuyu bırakan hakeme 3 defa ihtar anonsu yaptınız (ki ikinci ihtarname insanların ihraç edilmesi gerekiyor!) ve zaten çocuk dışarıdaydı bu bile ne kadar sıkıntılı, yanlış ve plansız iş yaptığınızı gösteriyor.

Aynı kurul , aynı talimatlar, aynı hakem atama sorumlusu bir sene önce kendi prensi koşamayınca klasmandan düşürme yapmadı(bu neye benziyor? Bir hakim bir sene önce aynı suçtan dolayı beraat veriyor; ertesi sene aynı suçtan başkasını idam ediyor....)
 
Sizce ADALET bu mu?..

Bölge sorumlusu EPAK toplantısında kürsüde kükrüyor "...Hakem terfi döneminde beni aratmayın, arayanı ve aratanı ifşa ederim" diye.
 
Bırakın profesyonel ligi amatör ligde kural hatası yapsanız size maç vermezler. Ama adamın biri (plaka 19) 2 sene içinde iki tane maç patlatıyor, iki maçta tekrar; Hakemliği bıraktırmak bir yana adam klasman düşürülmüyor. niye? , kim aradı? Kürsüde esip gürlüyordun ne oldu, niye açıklamıyorsun? Ya da gücün yetmediyse niye istifa edemiyorsun? Babanın soyadı ile nereye kadar gideceksin?...
Bizim bir açığımızı bulunca hemen klasman düşürüyorsun, bence biraz gururunuz var ise istifa edersiniz....
Önümüzdeki hafta o kadar Hakemin ve Gözlemcinin gözüne bakıp nasıl konuşacaksınız? Elbet bir gün ADALET gelecek..Kısa çöp, uzun çöpten hakkını alacak...
 
Bu sorular cevap bekliyor
 
Evet, bu arkadaş çok açıkça ve adını vererek bir yazı paylaşıyor. Bizim tanıdığımız ve bildiğimiz Metin Tokat çok açık ve net olan insanı dinler, sever hatta DİSİPLİNE  bile vermez.
Şimdi burada iddia edilen 19 plakadaki iddia edilen kişi gerçekten korunma altına mı alındı? Bu soru acil cevaplanmalı..
 
    

Etiketler:

YORUMLAR

Colinkazım
Hocam gene nokta atışı habercilik eline sağlık. Ankarayı yakından takip eden biri olarak şunu söyleyebilirim ki oğuzhan kardeşimiz dört dörtlük yardımcı hakemdir. Zaten Kendisinin lakabı da ELMADAĞIN COLLİNAsıdır. Su anda süper ligde kıdemsiz tarafta yardımcı hakem olması gerekirken kanaryaspor-çamlıderespor u17 maçında harcanmaktadır. Ayrıca çoğu süper lig hakemi ingilizce bilmezken kendisinin çok akıcı İTALYANCASI vardır. Nabsın bu italyancayı bu arkadaş şimdi ? Ama oğuzhanın dediği gibi elbet hak yerini bulacak.
24 Eylül 2018 Pazartesi 20:19

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ