" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.185.49
Online Ziyaretçi: 8
Bugün Toplam: 1243
Dün Toplam: 7012
Genel Toplam: 15186907
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

İL HAKEMLERİ GÖRÜŞME ODASINA!

Tarih:

12 Kasım 2017 Pazar 22:12

Okunma:

2710

Yorum:

0     Yorum Yaz

İL HAKEMLERİ GÖRÜŞME ODASINA!

İL HAKEMLERİ GÖRÜŞME ODASINA!
MHK Üyesi ve 5. Bölge Sorumlusu Kadir Tozlu, Türkiye’de pek de alışık olmadığımız bir uygulama içerisine girdi. Tozlu, sorumlu olduğu bölgede gelecek vadeden il hakemlerini mercek altına aldı. Bizzat illere gidip amatör müsabakaları izliyor ve bir nevi BHK üyelerini de kontrol altına alıyor.
 
 10-11 Kasım 2017 tarihlerinde Isparta’daki hakemleri izlemek üzere Isparta’ya ziyarette bulundu..10 Kasım 2017 günü öğleden sonra Isparta’ya ulaşan Tozlu Isparta hakem ve gözlemcileri tarafından organize edilen, Hakkari’de çatışmada  Şehit olan Gelendost İlçesi Yenice köyünde yaşayan Şehit  Serkan KARA’nın ailesine yapılan taziye ziyaretine katılarak aileye baş sağlığı diledi.
 
 11 Kasım 2017 tarihinde ise Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Müdürü, Eski Milli Hakem, Süper Lig Gözlemcisi ve Eğitimci Osman Siviloğlu’nun vermiş olduğu ve Isparta İl Hakem Kurulu, Eski İl Hakem Kurulu Başkan ve üyeleri, TFFHGD Isparta Dernek Başkanı ve Yönetimi,
Hakem ve gözlemcilerin katıldığı kahvaltı ile başlayan Kadir Tozlu kahvaltının ardından ilde oynanan müsabakalarda gelecek vadeden il hakemlerini amatör müsabakalarda izledi.  
Kadir Tozlu ayrıca 5. Bölge’de Antalya, Burdur ve Afyonkarahisar’da ikişer tane gelecek vadeden il hakemlerini izledi. 
    


Etiketler:

YORUMLAR

MUZAFFER ÇEÇEN
SAYIN HOCAM KADİR TOZLU,SİZLERİ TEBRİK EDİYORUM.TOZ,TOPRAK DEMEDEN GİDİYORSUNUZ.BENİM BU İFADELERİM, LÜTFEN YAĞCILIK OLARAK DEĞERLENDİRİLMESİN.ÇÜNKÜ BEN OLUMLU YAPILAN BİR İŞİ TAKDİR EDİYORUM.TOPLUMUMUZDA BİRİNİ TAKDİR ETMEK BİZDE(MİLLET OLARAK)PEK NADİR YAPILIYOR.HERKESE SEVGİ VE SAYGILAR SUNUYORUM.
14 Kasım 2017 Salı 17:52

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ