" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 18.204.55.168
Online Ziyaretçi: 19
Bugün Toplam: 12547
Dün Toplam: 8925
Genel Toplam: 18737575
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ISPARTA 2019-2020 SEZONUNU AÇTI

Tarih:

03 Ekim 2019 Perşembe 23:08

Okunma:

1012

Yorum:

0     Yorum Yaz

ISPARTA 2019-2020 SEZONUNU AÇTI

ISPARTA 2019-2020 SEZONUNU AÇTI
Ispartalı hakemler 2019-2020 futbol sezonuna merhaba diyerek sezonu açtılar.
Açılışa Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, MHK üyesi bölge sorumlusu Hamza Işın, TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı’nın eşi Kardiye Arıcı, Bölgesel Kurul üyesi Volkan Yalın, Antalya İHK Başkanı Erdoğan, TFFHGD Antalya Şube Başkanı Melahat Öğretmenoğlu,  ASKF Temsilcisi Erhan Oturak, Futbol Temsilcisi Ali Özgün, Gençlik Hizmetleri Müdürü Vekili, Antrenorler Derneği Başkanı Durmuş Türkmen, İHK Başkanı Mehmet Arabacı ve kurul üyeleri, futbol takımları temsilcileri, hakemler ve gözlemciler katıldı.

Ispartalılar Genel başkan Dr. Abdurrahman Arıcının eşi Kadriye Arıcı’yı çiçeklerle karşıladılar.

Açılış konuşmasını  TFFHGD Isparta şube başkanı Mustafa Sağdıç yaptı ve şunları söyledi; Sezon açılışımıza geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Bizler dernek olarak hem genel merkezimizin hem de MHK’nın çizmiş oldukları çizgiyi takip ederek hakemlerimize hizmet ediyoruz. Türk hakemliğine yeni yüzler kazandırarak  bizlerde Isparta olarak var olduğumuzu hissettirmek istiyoruz dedi.

Daha sonra İHK Başkanı Mehmet Arabacı’da yaptığı konuşmada ; Başarılı olmak için iyi bir takım olmak lazım. MHK’nın belirlediği kriterler belli. FİFA hakemleri ne eğitim alıyorsa aynısını bizlere sunuyorlar. Bizler çok çalışacağız, Fiziki ve bilgi konusunda rekabete açık olacağız ve başarılı olmak için belirlediğimiz hedefler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz dedi.
MHK Üyesi Hamza Işın’da konuşmasında MHK’nın hakemlere bakış açısını anlattı ve Adaletli olacaklarını, yetenekli hakemleri bulduklarında önce kurslara çağıracaklarını, onların ufkunu genişletecek ve farklı bir bakış açısı ile illere göndereceklerini, alacakları maçlarda başarılı oldukları takdirde sene sonu değerlendireceklerini ifade etti.

Isparta tarihinde ilk defa bir hakem sezon açılışına Vali geldi.
Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu konuşmasında şunları söyledi; Hakemlik zor bir meslek. Hakemlerimiz saniyeler çerçevesinde karar veriyorlar. Yorumcular ise bu kararı yarım saatte ne olduğunu tam çözemiyorlar. Bu yüzden işleri zor. Ben her zaman onların yanlarındayım ve gerek futbol ailesi gerekse hakem camiasından son derece memnunum. Onlara yeni sezonda başarılar diliyorum dedi.
Daha sonra plaket takdimine geçildi
TFFHGD Genel Başkanı Dr.Abdurrahman Arıcı İstanbul’da toplantısı olduğu ve daha sonra yakın bir ilin açılışına gideceği için plaketini almak için eşi Kadriye
Arıcı’ya plaketini Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu takdim etti.
MHK üyesi Hamza Işın’a plaketini vali takdim etti.
Bölgesel yardımcı hakemliğe terfi eden Ramazan Sağdıç ve Turan Selvi’ye MHK üyesi bölge sorumlusu Hamza Işın takdim etti.
Daha sonra hep beraber Isparta’nın gözde mekanlarından  Kebapçı Kadir’de yemek yenildi.
 Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ