" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.185.49
Online Ziyaretçi: 9
Bugün Toplam: 978
Dün Toplam: 7012
Genel Toplam: 15186642
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ISPARTA AÇILIŞI BİRLİK İÇİNDE

Tarih:

29 Eylül 2017 Cuma 22:37

Okunma:

1408

Yorum:

0     Yorum Yaz

ISPARTA AÇILIŞI BİRLİK İÇİNDE

ISPARTA AÇILIŞI BİRLİK İÇİNDE
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Isparta Şubesi 2017-2018 Sezonu açılış törenini Süleyman Demirel Üniversitesi Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda  yaptı.
Açılış törenine, Isparta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Müdürü Mehmet YOLCU, ASKF Başkanı Erhan OTURAK, İl Temsilcisi ve Saha Komiserleri Başkanı Ali ÖZGÜN, Isparta Belediye Başkanlığı Kültür Müdürü İrfan Veli KAYACAN, Burdur İl Hakem Kurulu Başkanı Ahmet TEPE, Kulüp yetkilileri, basın, camiamıza hizmet vermiş hakem ve gözlemciler, İl Hakem Kurulu, hakem ve gözlemcilerin katılımıyla gerçekleştirildi.
Açılış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Musa YILMAZ; Yeni sezonun Türk hakemliğine, futbol camiasına, sahada görev yapacak olan hakem ve gözlemcilere, kulüplere, sporun tüm paydaşlarına hayırlı olmasını, kazasız, belasız, sakatlık ve şiddetten uzak bir sezon dilediğini söyledi.
İl Hakem Kurulu Başkanı Mehmet ARABACI konuşmasında; yeni sezonun hayırlı uğurlu olmasını, Isparta hakemliğinin daha üst klasmanlarda temsil edilmesi ve hakemlerin başarılı olması için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.
Yapılan konuşmaların ardından bir üst klasmana yükselen hakemlere kokartları takıldı. Sonrasında yapılan yemek programı ile açılış töreni tamamlandı. 


Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ