" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.39.106
Online Ziyaretçi: 14
Bugün Toplam: 1811
Dün Toplam: 3528
Genel Toplam: 16198422
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ISPARTA HAKEMLERİ 2018-2019 SEZONUNU AÇTI

Tarih:

08 Ekim 2018 Pazartesi 21:14

Okunma:

920

Yorum:

0     Yorum Yaz

ISPARTA HAKEMLERİ 2018-2019 SEZONUNU AÇTI

ISPARTA HAKEMLERİ 2018-2019 SEZONUNU AÇTI
Isparta hakemleri 2018-2019 sezonunu Isparta Atatürk Stadı’nda mütevazı bir şekilde yaptı.
Genel Başkan Dr.Abdurrahman Arıcı, açılıştan açılışa koşuyor ve ülkeyi karış karış gezerek hakemlerin ve derneklerin her zaman yanlarında olduğunu hissettiriyor. Isparta hemen peşinden Antalya ve Salı günü de Zonguldak’ta olacak.


Kimler katıldı?

Açılışa TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, MHK üyesi bölge sorumlusu Kadir Tozlu, ASKF Başkanı, Saha Komiserleri Derneği, Antalya İHK Başkanı, İHK Başkanı Mehmet arabacı, hakemler ve gözlemciler katıldılar.
Açılış konuşmasını dernek başkanı Mustafa Sağdıç yaptı ve şunları söyledi; yönetime geldiğimizde arkadaşlarımızla yaptığımız konuşmalarda hakem ve gözlemcilerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu ve tüm çalışmalarımızın onlar için dedi.
Sırasıyla İHK Başkanı Mehmet Arabacı, Saha komiserleri dernek başkan yardımcısı Mustafa Yüceer,ASKF başkanı yaptıkları konuşmalarda futbol ailesinin birbirlerine destek olmaları gerekliliğine vurgu yaptılar.
MHK üyesi Kadir Tozlu’da yaptığı konuşmada; Türkiye genelinde genç ve yetenekli hakemler aradıklarını bu anlamda Isparta’yı da önemsediklerini söyledi.

En son olarak TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı konuşma yaptı ve şu vurguyu yaptı; Genel merkez yönetimi olarak her zaman hakem camiasının yanındayız.  Onların İyi ve kötü günlerinde yanlarında olmaya çalışıyoruz. İhtiyacı olan derneklere de yardımlarda bulunuyoruz. Tüm illerimizde olduğu gibi Isparta hakemliğinin ivme kazanması ve buradan yetenekli hakem çıkarmalarını bekliyoruz dedi.
Daha sonra Isparta hakemleri derneği,  genel başkanlarına dokuma halıdan portrsini hediye ettiler.
Açılış topluca yenilen yemekten sonra sona erdi.
 
 
 
    


Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ