" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.39.106
Online Ziyaretçi: 14
Bugün Toplam: 2084
Dün Toplam: 3528
Genel Toplam: 16198695
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

KARABÜK GEÇMİŞİNE SAHİP ÇIKIYOR!

Tarih:

17 Mayıs 2018 Perşembe 00:36

Okunma:

1462

Yorum:

0     Yorum Yaz

KARABÜK GEÇMİŞİNE SAHİP ÇIKIYOR!

KARABÜK GEÇMİŞİNE SAHİP ÇIKIYOR!
Türkiye Faal Futbol Hakemler ve Gözlemcileri Derneği Karabük Şube Başkanı Taner TUNCER ve yönetim kurulu üyeleri, derneğin kuruluşunun 22.Yılında düzenlemiş oldukları 2017-2018 Sezon Sonu Yemeği ile sezonu kapattı. 13.05.2018 Pazar günü saat 20:00 'de Safranbolu Gerdan Et Restaurant'ta yapılan yemeğe TFFHGD Genel Merkez Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı ve eşi Kadriye Arıcı da katıldılar.
 
GENÇ BAŞKAN'DAN AHDE VEFA ÖRNEĞİ
Türkiye'nin en genç başkan unvanını taşıyan Taner TUNCER ve yönetim kurulu üyeleri, uzun süredir camia dışında bulunan, faal olmayan, camianın eski yöneticilerini ve başkanlarını bir araya getirerek uzun zamandır yapılmayanı yapıp özlenen bir ahde vefa örneği gösterdiler.
Düzenlenen yemeğe, şube yönetim kurulu üyeleri Engin Sever, Sinan Orak, Samet Tuncer, Emrullah Aslankaya ile ASKF Başkanı İhsan Çevik, derneğin Karabük şubesi kurucu üyesi ve aynı zamanda İHK ile Dernek Başkanlığı yapmış İbrahim Harmanbaşı, eski dernek başkanı ve temsilci Karabük İşkur İl Müdürü Coşkun Güven, futbol federasyon temsilcisi Hidayet Aygün, klasman gözlemcisi Bahadır Kayışoğlu,  İl Hakem Kurulu Başkanı Doğan Nalbantoğlu ve üyeleri, İl Gözlemcileri, faal hakemlik hayatını çeşitli nedenlerle sonlandırmış olan Berkay Başaran, Soner Harmanbaşı ve Karabük hakemleri katıldılar.

Genç başkan konuşmasında "Bu yemeği düzenlemekte ki asıl amacının, Karabük futbol camiasına, hakemliğine ve hakem derneğine hizmet etmiş, katkı sağlamış tüm eski başkanları ve yönetim kurullarını, yine camiaya hizmet etmiş eski hakem ve gözlemcileri bir araya getirmek olduğunu, bu camiaya ve derneğe fayda sağlamış kişilerin unutulmaması gerektiğini, 1996 yılından günümüze dernekte ve camiada yer almis herkese, bu organizasyonda emeği geçen şube yönetim kuruluna ve davetini kabul edip teşrif eden Genel Başkan Sayın Dr.Abdurrahman Arıcı'ya teşekkür ettiğini dile getirdi.
 ARICI: AHDE VEFA ÖRNEĞİ SERGİLEDİNİZ

Genel başkan Dr. Abdurrahman Arıcı "Derneğimizin eski yönetici ve başkanlarını biraraya  toplayıp bu organizasyonu düzenleyen dernek başkanı Taner Tuncer ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Birlik ve beraberliği, geçmişe olan bağlılığı, ahde vefa örneği olabilecek bu buluşma beni ziyadesiyle mutlu etti. Genel merkez olarak her konuda ve her zaman desteğe hazır olduğumuzu, genç başkanımızın bu görevi en iyi şekilde yapacağına inanıyorum, Karabük hakemliği de bu genç arkadaşlarımızla daha da iyi yerlere geleceklerdir. Onlarla çalışmak ve onlara hizmet götürmek bizler için onurdur. Başkan ve yönetim kurulu üyelerini bu birleştirici tavır ve çalışmalarından dolayı tekrar kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum."diye konuşmasını tamamladı.
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
 
    

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ