" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.221.147.93
Online Ziyaretçi: 12
Bugün Toplam: 4090
Dün Toplam: 8795
Genel Toplam: 15182742
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

KAYSERİ'DE HAKEME KAFA ATILDI

Tarih:

07 Kasım 2017 Salı 23:30

Okunma:

1783

Yorum:

0     Yorum Yaz

KAYSERİ'DE HAKEME KAFA ATILDI

KAYSERİ'DE HAKEME KAFA ATILDI
Kayseri'de oynanan Süper Amatör maçta futbolcu, kendisine kırmızı kart gösteren hakeme kafa attı.
Gün geçmiyor ki hakemlere saldırı olmasın. Türkiye’de Bu kaçıncı dayak, bu kaçıncı saldırı. Yeter artık birileri bu saldırılara dur demeyecek mi?
İl: Kayseri
Lig: Süper Amatör
Maç: Real Çelik Kapıspor - Yahyalıspor
Olay: Müsabakasının 89.dk da 2-0 Yahyalıspor lehine devam ederken B Klasman Hakemi Necati Selçuk ŞAHİN' e penaltı kararı sonrası Real Çelik Kapıspor kalecisi fiili saldırıda bulunuyor ve kafa atarak dudağını patlatıyor. Gördüğü kırmızı karta sinirlenen kaleci Ebubekir, hakeme kafa attı. Kanlar içinde kalan hakem Necati Selçuk Şahin ve maçın diğer hakemleri sahadan polis yardımı ile çıktı. Hakem üçlüsü soyunma odasına girmeden önce kendilerine hakaret bir başka futbolcuya da soyunma odası balkonun önünden kırmızı kart gösterdi. Dudağı patlayan hakem maçı tatil ederken kaleci Ebubekir Kara'dan şikayetçi olduğunu kaydetti
Fair Play ruhundan hiç dem almamış bu saldırgan sporcuyu şiddetle kınıyor, yetkilileri göreve davet ediyoruz.
 
 
    

Etiketler:

YORUMLAR

KAMİL YILMAZ
ÖNCELİKLE HAKEM ARKADAŞIMIZA ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.KİMSE KAYSERİ\'DE NELER OLDUĞUYLA İLGİLENMEDİKÇE KAYSERİ KENDİNE ÖTENAZİ YAPMAYA DEVAM EDİYOR..HAKEM BU SALDIRIYA UĞRARKEN HAKEMİN O OYUNCULARLA GEÇEN YIL Kİ BİR MÜSABAKADAN DOLAYI HUSUMETLİ OLDUĞUNU KİM NE ZAMAN AÇIKLAYACAK? HAKEM MAÇI İSTEMESE ADI \"MAÇ SEÇİYO\"YA ÇIKACAK ÇEKİNGESİ İLE BU DURUMLARI ÖN GÖREMEYEN İHK KOLTUĞUNA DAHA SIKI SIKI SARILIP OTURMAYA DEVAM ETSİN.HERKESİN GERİ ÇEKİLİP GERİDEN İZLEDİĞİ KAYSERİ HAKEMLİĞİ KİMSEYİ ZAN ALTINDA BIRAKMADAN KENDİ KENDİNİ BİTİRMEYE DEVAM EDİYOR..SOSYAL MEDYADA DA GEÇMİŞ OLSUN TEMENNİLERİ,TEPKİLER... VAY EFENDİM İŞTE FUTBOL NEDEN GELİŞMİYOR SANIYORSUNUZ? TARZINDA MODERN FAİR PLAY NUTUKLARI..AYNI EYLEM BİR İL HAKEMİNE YAPILSAYDI YİNE AYNI ŞEKİLDE SÖYLEMLER OLURDU DİYEBİLİYOR MUSUNUZ ? KAYSERİ..DİYEMEZSİNİZ..ÇÜNKÜ HİÇ OLMADI..YOK OLAN OTORİTE,HER ANLAMDA HER GEÇEN ZAMAN GERİ GİDEN KAYSERİ HAKEMLİĞİ BU KADAR GÖZ ÖNÜNDEYKEN SORUMLULARI NERDE? DİYE SORACAK OLURSANIZ..ONLAR İHK\'YE BAŞKANIN DAHİ VARLIĞINI İSTEMEDİĞİ AMA MHK SORUMLUSU TARAFINDAN ATANAN VEDE İHK İÇİNDE KRİZ YARATAN KURUL ÜYESİ İLE PSİKOLOJİK SAVAŞ VEREREK HALA VARLIK BELİRTİSİ ÇABASI İÇİNDELER..FACEBOOK YORUMLARINDA OLAY AKŞAMI \"OLUMSUZ YORUMLAR HAKKINDA YASAL İŞLEM BAŞLATILMIŞTIR\"DİYE İNSANLARIN KORKUTMA POLİTİKASINA GİRMEYE ÇALIŞMAK..NE KADAR DA KOMİK..YAŞ GEREĞİ HAKEMLİĞİ BİTMEYE YAKIN HAKEMLER VE DE 18 YAŞINDA PIRIL PIRIL GELECEK BEKLEYEN HAKEMLER HALA AYNI YÖNETİCİLERLE MUHATTAP..TAMAM İYİ ADAMSINIZ HAS ADAMSINIZ EYVALLAH.ANCAK JENERASYON DEĞİŞİKLİĞİ DEDİĞİMİZ BİR GERÇEK VAR,FIRSAT VERİN İMKAN YARATIN ARTIK GENÇLİĞE YENİ YÜZLERE FIRSAT TANIYIN..GİDERKEN DE ARKASINDAN DEDİKODU YAPILAN DEĞİL AYAKTA ALKIŞLANARAK UĞURLANAN BİRİ OLARAK ANILIN..İNANIN ZOR DEĞİL.
08 Kasım 2017 Çarşamba 10:38

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ