" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.156.39.245
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 4267
Dün Toplam: 10741
Genel Toplam: 14852653
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

KONYA 2017-2018 SEZONUNU DUALARLA AÇTI

Tarih:

28 Eylül 2017 Perşembe 23:15

Okunma:

1202

Yorum:

0     Yorum Yaz

KONYA 2017-2018 SEZONUNU DUALARLA AÇTI

KONYA 2017-2018 SEZONUNU DUALARLA AÇTI
 
 TFFHGD Konya Şubesi 2017-2018 sezonunu dualarla açtı.

 (TFFHGD) Konya Şubesi Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumu'nda gerçekleştirdiği törenle 2017-2018 sezonuna merhaba dedi.

Açılış Törenine; Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Vekili Mehmet Günbaş, Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya Şubesi Başkanı Recep Çınar, Futbol İl Temsilcisi Tahir Taşyüz,  Konya İl Hakem Kurulu Başkanı Mustafa Düzkaya, Konya futbolunun taban birlikleri, hakemler ve gözlemciler katıldı. Törende konuşmaların ardından kurban kesildi.

Yasin Şahin: Daima Fair Play!

Törende açılış konuşması yapan Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Konya Şubesi  Başkanı Yasin Şahin, "2017-2018 sezonu başta Türk hakemleri olmak üzere Türk futboluna hayırlı olmasını temenni ediyorum. Sporun fair-play çevresinde olup, kazananın ikinci planda olması gerektiğini belirtmek istiyorum" dedi.

ASKF Başkan Vekili Mehmet Günbaş :Yabancı Dil Şart!

Açılışta konuşan ASKF Başkan Vekili Mehmet Günbaş, 2017-2018 sezonunun Konya hakemleri açısından hayırlı geçmesi temennisinde bulundu. Günbaş, "Hakem arkadaşlarıma nacizane fikrim, bir tavsiyem olacak. Günümüz futbolunda artık dil çok önemli. Kendinizi uluslarası futbolda görmek istiyorsanız yabancı dili öğrenmek zorundasınız. Hepinize size tavsiyem yabancı bir dil öğrenmeniz. Hepinize başarılar diliyorum. Amatör Spor Kulüpleri olarak daima sizlerin yanınızdayız" dedi.

 Mustafa Düzkaya :Süper Lig'in Eşiğinden Döndük!

Konya İHK Başkanı  Mustafa Düzkaya, Konya hakemliğinin son 2 sezonda Anadolu'nun en önemli başarılarını yakaladığını ifade etti. Düzkaya, "Geçen yıl 7 tane teklif ettiğimiz hakemimizden  5 tanesi üst kademeye terfi ederken bu yıl ise 9 tane teklif ettiğimiz hakem arkadaşlarımızdan 5 tanesi üst kademeye terfi etti. Bu Konya hakemliğinin başarısıdır. Bu konuda bize destek veren Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, ASKF Başkanı Remzi Ay ve TSYD Başkanı Recep Çınar'a teşekkür ediyorum. Süper Lig'de Konya hakeminin olması bizlerin birer eksikliğidir. Konya bu kadar masada güçlü olduğu halde Süper Lig'e hakem çıkarmakta zorlanmaktadır. Biz 10 kişi teklif ederken büyük şehirler ise 100 kişi teklif ediyorlar. Önceki yıl bazı arkadaşlarımız Süper Lig'in eşiğinden döndüler. Maalesef başarılı olamadık. Daha çok çalışmamız gerekiyor. Daha iyi yerlere gelmek için çalışacağız" şeklinde görüş belirtti.
 
 Tahir Taşyüz: Her Zaman Yanınızdayım

Futbol İl Temsilcisi Tahir Taşyüz ise, "Futbol İl Temsilciliği görevini devraldık. Bizden önce Futbol İl Temsilciliği görevinde bulunan Hacı İbrahim Samur'a Konya futboluna verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan böyle bizde Konya futboluna hizmek edeceğiz.Hakem arkadaşlarımızın iyi günde kötü günde her zaman yanında olmaya çalışacağız.Bu vesileyle 2017-2018 sezonunun hakem camiamıza ve Konya futboluna hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

 
    Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ