" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.234.76.59
Online Ziyaretçi: 3
Bugün Toplam: 1543
Dün Toplam: 5976
Genel Toplam: 15437185
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

KONYA'DA YENİ BAŞKAN UĞUR DOĞAN

Tarih:

23 Ocak 2018 Salı 22:36

Okunma:

1487

Yorum:

0     Yorum Yaz

KONYA'DA YENİ BAŞKAN UĞUR DOĞAN

KONYA'DA YENİ BAŞKAN UĞUR DOĞAN
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Konya Şube 12. Olağan Genel Kurulu Gençlik Spor İl Müdürlüğü Toplantı salonunda büyük bir katılım ile gerçekleşti. Çift liste halinde girilen 12.Olağan Genel Kurulda toplam 111 üye oy kullandı.
 
Gençlik Spor İl Müdürlüğü Toplantı salonunda yapılan 12.Olağan Genel Kurula Konya İl Hakem Kurulu Başkanı, Konya taban birlikleri, spor camiası ve basın mensupları da katıldı.
 
22.01.2018 Pazartesi günü 19.00’de başlayan seçim süreci birlik beraberlik mesajları verilerek gerçekleştirildi.  Seçim 125 toplam üyenin 111’inin katılımıyla yapıldı. Eski yönetimin 3 yıllık dernek faaliyetlerini açıklaması; denetleme kurulunun raporlarını okumasıyla başlayan seçimli kongrede Divan Başkanlığını Klasman Gözlemcisi Bülent KOYUNCU yaptı. TFFHGD Konya Şubesinin yeni yönetim kurulunu belirleyecek seçime çift liste halinde girildi. İl Hakemi Uğur DOĞAN ile İl Hakemi Yasin ŞAHİN başkanlık için yarıştılar.
 
Gece geç saatlerde sona eren 12.Olağan Genel Kurulda kullanın 111 oyun 64’ünü alan İl Hakemi Uğur DOĞAN Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Konya Şube Başkanı oldu. Yasin ŞAHİN ise 111 oyun 46’sını aldı. 1 oy ise geçersiz sayıldı.  Yeni dernek başkanı olan Uğur DOĞAN yönetim ekibinde Mustafa AYÇELİK, Ömer KARA, Erol ÖZTUNÇ ve Muzaffer ŞEN yer aldı.
 
Eski Başkan Yasin ŞAHİN ’den görevi devralan DOĞAN, Konya'da hakem camiasına hizmetin bir sorumluluk olduğunu belirterek, "Bu sorumluluğu yüklenmekten büyük gurur duyuyorum. Bu bir ekip işidir. Ekibimizle ve arkadaşlarımızla hep beraber Konya’da sporun geliştirilmesi için çalışacağız. Konya adına elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Şimdiye kadar emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim" dedi. 
 
BAŞKAN: UĞUR DOĞAN
 
YÖNETİM KURULU
1. MUSTAFA AYÇELİK
2. EROL ÖZTUNÇ
3. MUZAFFER ŞEN
4. ÖMER KARA
 
DENETLEME KURULU
1.BEHZAT ALTUNBAŞ
2.MUSTAFA DEMİRTAŞ
3.MURAT ONAT
 
GENEL MERKEZ DELEGELERİ:
1.MUSTAFA AYDIN
2.VOLKAN ÇETİNKAYA
3.OKTAY DEMİRAY
4.BEHZAT ALTUNBAŞ
5.MUSTAFA AYÇELİK
6.EROL ÖZTUNÇ
 
 
  


Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ